Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kihánytam az ablakon. Mit...

Kihánytam az ablakon. Mit tegyek? Hmmm....

Figyelt kérdés
A negyedik emeleten lakom, s az éjszaka folyamán kicsit túlzásba vittük az ivást. A sokadik feles után gyomrom háborogni kezdett, s akkor még jó ötletnek gondolván az ablakon ürítettem ki beleim tartalmát egy kiadós hányás keretein belül. A probléma ott kezdődik, hogy reggel másnapos fejjel az ablakon kitekintve rájöttem, hogy most 3 emelet és egy földszint lakói csodálhatják párkányaikon az estém eredményét. 5 liter víz nem tudta lemosni, az már oda száradt RENDESEN. Kopogjak be mindenhova? Várjam amíg ok jonnek? Válaszokat elore is koszonom, kellemes pünkösdi ivaszátot mindenkinek.

2023. máj. 29. 09:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
#10 Ez a no-go zónákban mindennapos jelenség. Elvégre érthető, a középkorban is így szabadultak meg az "emberek" a feleslegtől.
2023. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi szerencsére. Azóta nyilván mindenki megoldotta a dolgot. De hát benne van, fiatalok vagyunk de még sem lettünk volna parasztok ha szólnak nyilván letakarítjuk de így jobban jártunk. Egyébként viszonylag rendes a szomszédság:)
2023. szept. 4. 00:49
 13/18 anonim válasza:
43%

🤣🤣🤣🤣 Ezen meghalok. (Bocsi)

Jót nevettem.

Amúgy én is jártam így. Nekem az akkori pasim nálunk aludt és ő okádott ki a másodikról.

Szerencsére Pár óra múlva elkezdett szakadni az eső, így mi is megúsztuk.😅

2023. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
A #13 válaszból kiindulva, esőben lehet okádni következmények nélkül, még a házsártos Ilona néni sem fog észrevenni semmit az okádásból. Ugyanis ha egy galambnak szarnia kell esőben is megteszi.😃
2023. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
24%

13 vagyok

Ha most lemosta az eső az csak nekem kedvezett, nyilván ha nem esett volna akkor letakarítom én. Nem vagyok paraszt..

2023. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Mondd h mas hányt oda. Pl fentebb lakó kész
2023. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16nak: A panel legfelső emeletén lakok, szóval ez offos. a kérdés nyilván régebbi azóta a probléma megoldódott a szomszédokkal való találkozás/konfliktus nélkül.
2023. szept. 24. 20:08
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha megoldódott, akkó minek van kiemelve?!
2023. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!