Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap este részegen kihánytam...

Tegnap este részegen kihánytam az ablakpárkányra és az lecsurgott a többi lakóra (3). Most jöttek fel szinte leordítottak és a redőnyüket ki kell cseréltetni. Kell szereznem 90. 000 Ft-ot. Hogyan szerezzek ennyit?

Figyelt kérdés
Szüleim most szűkösen állnak pénzben, kajára sincs szinte pénzünk, mit csináljak? Nagy szarban vagyok. Honnan szerezzek 90.000 Ft-ot? 14/F

2012. okt. 6. 08:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mármint lecsurgott a többi lakó párkányára
2012. okt. 6. 08:37
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
90 ezer ft-ot hogy szerezhetsz így hirtelen? sehogy. nem lennél ekkora szarban, ha gondolkoztál volna mielőtt takonyrészegre iszod magad. ;)
2012. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mossad le,nekik
2012. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy fogok -e hányni, múltkor is sikerült hányás nélkül, na mindegy. Ha pénzt nem is, de valamit tudsz ajánlani hogy ebből kikerüljek? Mert az egész ház felvan háborodva (teljesen jogosan).
2012. okt. 6. 08:54
 5/19 ytong válasza:
100%
és azt mért kell kicsrélni??nem elég ha kiakaritod nekik??
2012. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy szívesen lemosom, de semmit se mondtak rá. Gondolom nekik nincs gusztusuk lemosni az én hányásom ezért lehet félreértették. De hogy mosnék le egy redőnyt? Azt se tudom odalehet-e férni, meg az ablakon kívül van ugye. Kiesnék, vagy nem tudom. Lehet jobb ötlet kicserélni
2012. okt. 6. 09:13
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
14évesen alkoholizálni... Hát ez lett belőle.
2012. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nah jól van. Köszi az eddigi válaszokat, majd még remélem jön pár, egyelőre nem jött senki sem még fel újból.
2012. okt. 6. 09:22
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
istenem szegéény :S nem irigyellek , én úgy próbálnám lemosni hogy annál az ablaknál ahol hánytál leöntesz jó sok vizet azzal biztos lejön a nagy része , de szerintem felesleges új redőnyöket vásárolni
2012. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
A redőnyöket le lehet szedni nem? Ha meg igen akkor szedd le és mosd le. Aztán vigyél nekik ajándékba sütit vagy bármi ajándékot hátha megenyhülnek. Amúgy meg kérlek ne igyál többet. 14 éves vagy, ne rontsd el....:/
2012. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!