Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális, vagy baj van velem?

Ez normális, vagy baj van velem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy én mostanában gyakran magányos vagyok, és van egy olyan szokásom, hogy emberekkel, akik tettszenek nekem, elképzelek történeteket, és olyat már hallottam, hogy elalvás előtt sokan szoktak ilyeneket csinálni, és hogy normális, de én napközben is gyakran képzelődöm róluk, ami elvileg szintén normális, de van olyan, hogy azt az embert, aki tetszik, odaképzelem ahol én vagyok, és úgy találok ki vele történetet, és úgy teszek, mintha ott lenne. Ez, ha még annyira nem lenne durva, akkor pár hónapja van velem egy olyan dolog, hogy ugyan ezeket csinálom, csak olyan emberekkel, akik nem is léteznek, én találtam ki, és néha napközben is a fejemben vannak. Ez normális vagy beteg dolog? Valakinek esetleg van tippe, hogyan tudnám ezt abbahagyni? Tinédzser vagyok. Ez lehet a magányosság jele, vagy annak a jele, hogy arra vágyok, hogy valaki szeressen/szeretethiány?

2023. jún. 4. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
Beteg vagy!!!!
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ez a magányosság jele. Próbálj meg emberek között lenni minél többet, keress barátokat, barátnőket, embereket, akikkel beszélgethetsz, kimozdulhatsz. Nekem is hasonló volt a gyerekkorom, de mióta nem a négy fal között töltöm a mindennapjaim, azóta ez fokozatosan kezd eltűnni.
2023. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2023. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magányos is vagy és tinédzser is.

Kreatív a fantáziád és vágyakozol..teljesen normális.

Természetesen nem jó ennyire az álomvilágunkban élni,mert túlságosan elrugaszkodunk a földtől és ez felemészt később mert nem a való életre koncentrálsz.

2023. jún. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, hát számomra ez normális.

Mármint most már 35 éves vagyok, de tiniként egészen hasonlóan voltam.

Végül is gyerekkoromtól fogva csináltam és egy egész fantáziavilágot teremtettem meg. Sőt, jobban belegondolva még 20 éves koromban is csináltam ezt a dolgot.

Normálisnak mondanám ezt. Mert sok opció számomra nem maradt. Szabadidőmben elég nagy szigorral voltam fogva. Nem mehettem sehova, nem csinálhattam semmit, amit szerettem volna. Hát ez lett a hobbym.

Én mondjuk mindeközben egy labdát csapkodtam és rugdostam a falhoz.


A probléma az, hogy ez megszűnt. De nem azért szűnt meg, mert meg akartam volna szüntetni ezt a tevékenységet, hanem mert találtam mást. Nekem egy 10 éves drogkarrier jutott. A függőség nem segít, ezt azért megsúgom.


De ebből tulajdonképpen pontosan ezzel a módszerrel jöttem ki. Mert a fantáziám meg volt, csak már mást képzeltem el, mint később. Istent, Jézust, meg az egész szentírást. Meglepően érdekes hatása volt így az egésznek.


De hála Istennek az életem jó úton van.


Javaslom te tini, hogy írj egy könyvet az elképzelt dolgokról.

2023. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideje tovább lépned, és új, élő kapcsolatokat létesítened.
2023. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Egyébként egy pár napja már ez a dolog kevesebbszer van, mert a legjobb barátnőmmel többet beszélek és vannak dolgok a magánéletben, amin jobban jár az agyam, és így nem unatkozom meg nem is nagyon van idöm ilyenekre fantáziálni, de még mindig fent áll ez a dolog nálam, csak kevesebbszer. #4 Sajnálom, de örülök, hogy mostmár jó úton jársz.
2023. jún. 8. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!