Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami alternatíva a következő...

Valami alternatíva a következő 2 évre?

Figyelt kérdés
Hegesztő,targonca kezelő végzettségem van,mellette estin járok gimibe. Jó vagyok a szakmámban de utálom már csinálni,azon gondolkodtam hol tudnék elhelyezkedni ideiglenesen ameg leérettségizek. Valami kényelmesebb munkakör kellene hogy jobban tudjak koncentrálni a tanulásra,és ne fáradtak el minden nap fizikailag és mentálisan is teljes mértékben,és ne műszakoljak mert így rengeteg nap kiesik a suliból. Esetleg valami irodai/adminisztratív munka megoldás lenne erre a 2 évre még elvégzem a gimit,aztán úgyis tovább szeretnek menni fősulin.

2023. jún. 5. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán felvennének ilyen munkakörbe? Bármilyen opció segítene ami nem műszakos és nem megterhelő. Ha kicsit kevesebb lenne a pénz az se baj. Most az iskolát akarom figyelembe venni.
2023. jún. 5. 13:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresgéli kell melót, megpályázni, aztán valahova majdcsak fel is vesznek.

Próbálkozni kell.

2023. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Továbbá taroncás végzettséggel lehet találni olyan kényelmes raktári melót, hogy kb. max 2-3 órát kell csak ténylegesen melózni, azon kívül tudnál tanulni.
2023. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
75%
Irodai melóesélytelen, de a targoncás végzettséggel valószínűleg tudnál érvényesülni.
2023. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

"még elvégzem a gimit,aztán úgyis tovább szeretnek menni fősulin."

És mi lesz a csajozással? Tudod, minden életkornak megvannak a "kötelező" körei, amiket hanem futsz le bepótolhatatlan hiányt fogsz szenvedni. Gyerekként játszani kell, kamaszként próbálgatni,feszegetni a határaidat,hülyeségeket csinálni és begyűjteni az érte járó pofonokat. Fiatal felnőttként megismerni és megtanulni elfogadni a másik nem, a miénkkel homlokegyenest ellenkező lelkivilágát, gondolkodásmódját. Ennek MOST lenne itt az ideje. Ebben a korban sokkal könnyebben állsz talpra egy-egy balegyenes után, mint 30 fölött.

2023. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A csajozas nálam már nem játszik. 5 éve párkapcsolatban élek :D. Idén töltöm a 26ot. Szóval a kötelező köröket már megleptem. Szórakozás,bulizás stb. Mostmár megkomolyodtam és munkát akarok amit szeretek csinálni. Ezért mennek főiskolára,addig pedig valami könnyű munkát szeretnek hogy rá fekudjek a tanulásra.
2023. jún. 7. 05:01
 7/7 NTBS ***** válasza:
Szerintem keresgélni kell.
2023. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!