Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha a feministákat...

Az normális ha a feministákat megverném?

Figyelt kérdés

Látok sok videót hogy miket művel egy két nő, meg milyen tévképzetei vannak, főleg amerikába, de itt se ritka...

Na ha egy ilyen elém kerülne és elkezdene nekem emberkedni akkor szó nélkül agyonverném. Ilyen érzés van bennem mikor meglátok egy ilyet neten.


2023. jún. 12. 19:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
42%
Milyen tévképzeteik vannak, mesélj, cica.
2023. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális. Normális ember nem akar agyonverni mást csak azért mert másként gondolkodik, vagy mert felidegesíti. Tudjunk már uralkodni magunkon. Keress fel egy szakembert mielőtt börtönben végzed.
2023. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 A kérdező kommentje:
Tudok magamon uralkodni. Ha ő egymagában máskét gondolkodna szarnám le, de ha ezt hirdeti az már zavar. Ha esetleg ezt rám vetíteni ki na akkor durrantanám szájon.
2023. jún. 12. 20:08
 4/117 anonim ***** válasza:
62%
Amelyik kutya ugat, az nem harap. Téged egy igazi feminista valószínűleg úgy tökön rugna hogy vinnyogva szaladnál hazáig anyucihoz
2023. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 anonim válasza:
63%
Nagyon cuki vagy. Nem tetszik, hogy nem jár már alanyi jogon elismerés neked, mint anno nagyapádnak? Szar lehet.
2023. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/117 anonim ***** válasza:
61%
Mi a tévképzet? Azt már nem tudod megfogalmazni? Mondjad szépen, figyelünk.
2023. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 A kérdező kommentje:

4# Na erről beszélek, ha mondjuk ezt megpróbálná valaki akkor történne amit írtam.


Suliban egyszer volt ilyen próbálkozás( azóta nem álltak belém ) az lett a vége hogy a leánykának bevertem az orrát. Ez 7. osztályos koromban volt. A lány 8.osztályos volt. Utána gimiben kerültem az ilyeneket, de most ahogy látom nagyon szaporodnak és azért kérdeztem.

2023. jún. 12. 20:18
 8/117 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem normális és nem ártana elmenned egy pszichológushoz mielőtt valakinek valóban ártanál. Láthatóan komoly dühkezelési problémáid vannak.
2023. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 anonim ***** válasza:
41%
Feministák álltak beléd? Nagyon zavartan írogatsz, izgulsz? Felzaklattak?
2023. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/117 A kérdező kommentje:
Nem voltam ideges rá, egyszerűen csak megakartam mutatni hogy hol a helye. Valóban azt hitte hogy megteheti amit akart csinálni, valóban azt hitte szerintem hogy erősebb vagy nem tudom valami hasonlót. Miután ez megtörtént semmi gond nem volt vele. Jól viselkedett.
2023. jún. 12. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!