Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Merre lenne érdemes elindulnom...

Merre lenne érdemes elindulnom jövő szempontjából? Sport vagy munka?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 8 éve sportolok és második évemet zártam az egyetemen. Eddig NB1-ben játszottam, de fel lett ajánlva, hogy felmehetnék Extraligába is játszani x összegért (erről még nem esett szó). Szeretem ezt a sportot, szerintem jó is vagyok benne és a posztomból hiány van, embert keresnek. Mégis vacilálok, hiszen lassan elkezdenék dolgozni, hogy legyen munkatapasztalatom, de ha felmennék extraligába napi 2 edzés és suli mellett nem lenne semmi időm. Nem tudom mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben, megérné-e nekem hosszútávon a sport? Vagy biztosabb elmenni dolgozni suli mellett, ott pénzt keresni majd diplomával (mint a legtöbb ember) munkát keresni?

2023. jún. 12. 23:17
A kérdező szavazást indított:
sport
munka
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
21 éves korra már komolysporteredményeket kellene felmutatnod. Sokan tanultak élsport mellett is. Nem lehetetlen.
2023. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csapatsportot űzök, minden évben a top 6 csapatban vagyunk országos szinten és kezdő játékos vagyok :) Tudom, hogy lehet tanulni sport mellett, hiszen eddig is ezt tettem. Abban kérek tanácsot, hogy melyik irányba lenne érdemes elindulnom :)
2023. jún. 12. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bejegyzett munka..abban legyél jó.
2023. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Attól is függ, hogy mit tanulsz és hogy kelleni fog e a munkatapasztalat az egyetem végén ahhoz, hogy el tudj helyezkedni a szakmádban. Amennyiben nem, akkor én a helyedben először az álmaim felé mennék.
2023. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kereskedelen és marketing szakon vagyok
2023. jún. 14. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeség, annyira nem látok bele, de sport mellett nem férne bele egy kisebb, akár otthoni, online marketing projekt? És/vagy különféle certifikátok gyűjtése? Aztán később, szintén projekt alapon, de már pénzért, leszerződni 1-2 ügynökséggel és nekik bedolgozgatni. Nem heti 40 órában, csak amennyi belefér. Gyűjtenél tapasztalatot vele, és ez még mindig egy keresett szakma.
2023. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Sport. Több benne a pénz.
2023. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!