Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van a káoszból, szeretn...

Elegem van a káoszból, szeretném rendbetenni az életemet minden területen, de nem tudom hol kezdjem, melyik van leginkább hatással a többire?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Spiritualitás
Mozgás
Öltözködés
Napirend
Lelki önmagam megtálálása
Párkapcsolat helyrehozása
Háztartás
Táplálkozás
Testápolás
Munka
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

A leginkább hatással a többire az Istennel való kapcsolatod van.

És persze a lelked állapota is nagyon fontos.

De igazából nem kizáróak a dolgok, amiket írtál.

Akár azt is lehet, hogy elhatározod, hogy mostantól kitalálsz valamilyen napirendet, és egészségesen kezdesz el enni, közben pedig ha úgy alakul, letisztítasz valamit, ami piszkos volt.

Igazából ami rossz, azt jobb mihamarabb helyre tenni.

És, ha rájöttünk, hogy valamit rosszul teszünk, azon jobb mihamarabb változtatni. Utóbbi esetben amilyen hamar csak lehet. Főleg, ha másokat is érint a dolog.

(Persze ésszel, nem már káoszba fulladó módon.

Szóval lehetőleg normális módon és minőségben álljanak helyre a dolgok.)


De a legfontosabb az Istennel való kapcsolat.

Jézus Krisztus az Isten fia. Ő meghalt értünk, és feltámadt! Aki hisz benne, annak örök élete van! És aki hisz benne, annak megbocsáttattak a bűnei.

2023. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak azért kattintottam a táplálkozasra, mert arra még senki, de én is a test oldaláról: mozgás-táplálkozás-életmód (ahogy írod: napirend) közelítenék. Nem lesz egyszerű, nekem mindösszesen egyszer sikerült így 'rendet tenni', de ezek a legjobb alapok minden változáshoz. Fontos az is hogy ne valamilyen tuti tippet kövesd hanem azt ami neked a legjobban működik és a lehető legtermésztetesebb. Ehhez persze szorosan kapcsolódik a spiritualitás is, és a lelki élet is.

(Részben egyetértve az előttem hozzászólóval, a legegyszerűbb és legkézenfekvőbb annak az irányzatnak a követése, ahol meg lettünk keresztelve. Akkor igazán érezheted hogy összeáll a kép, óriási aha-élmeny tud lenni. De ez is csak akkor, ha úgy érzed neked, hozzád is szól, amit hallasz, és ha vannak olyan személyiségek ott akikre ez igaz.)

2023. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!