Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi hiányzott belőlem ?

Mi hiányzott belőlem ?

Figyelt kérdés
Mostanság azon gondolkodom hogy miért hagytam hogy álmom el ússzon , mióta az eszemet tudtam profi focista szeretem volna lenni ,suli után mindég a pályára mentem órákat fociztam lent nem fáradtam el sosem,12 éves koromban hivatalosan is megye1 játékos lettem a serdülőben. Osztálytársaim csak értetlenül álltak előttem és azt kérdeztek hogyan tudok ennyire jól focizni , ezt úgy kell elképzelni hogy kis pályán az egész csapaton át tudtam vinni a labdát és gól is lett ,vissza tekintve már én is tudom mennyire tehetséges voltam, nem fényezem magam hiszen teljesen anonim az oldal tehát semmit sem erek el vele , gyors voltam és technikás tudtam mikor kellet passzolni át láttam a pályát,hirtelen irány változtatásaim teljesen össze zavarták a ellenfelet. Pl régebben fel sem tűnt hogy milyen hihetetlen dolog 10/10eltalálni a felső kapufát és ez nekem ment,igazságtalan az élet hiszen el vette tőlem az álmom , és mióta elek soha semmiben sem voltam annyira jó mint a fociban . Most 25 éves vagyok ki vagyok öregedve , max edző lehetnék de az meg profi játékos múlt nélkül lehetetlen. Ja és nem volt pénzem a családom mely szegénységben élt egy faluban laktunk, szerintem egy másik országban észre vettek volna :(

2023. jún. 21. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
...de miért hagytad abba? Amúgy simán lehetsz edző profi játékosmúlt nélkül is. Ott van pl. José Mourinho: soha nem volt futballista, mégis a világ egyik legjobb edzőjeként tartják számon.
2023. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!