Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írtok hosszú vélemémyt a...

Írtok hosszú vélemémyt a Brazil-Németország meccsről? Mi kehetett a hiba? Ennyire hiányzott Neymar és Thiago Silva?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 00:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%

Errol a merkozesrol hosszu velemenyt nem kell es nem is lehet irni. Az eredmenyjelzo mindent elarul.

Lehet ket gollal kevesebbet kaptak volna, ha Thiago Silva meg Neymar jatszik.

2014. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Úgyis a némtek győztek volna csak olyan 2-5-re
2014. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Brazilok nem érdemelték meg hogy idáig eljussanak, rossz volt a csapatuk szerintem. De ha már idáig eljutottak akkor meg is érdemelték ezt a vereséget, milyen már kifütyülni Fred-et ? a saját játékosukat ? bunkóság. megérdemelték. ennyi. Szerintem már Chile ellen ki kellett volna esniük.
2014. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellett volna becsületből hagyni a 11-eseket csíle ellen, mert gyanítható volt, hogynagy vereségbe esnek bele, csak nem tudzuk ki ellen
2014. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Ami Fredet illeti, neki eleve semmi keresnivaloja nem lett volna a VB-n. Kb. Szalai szint.
2014. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyetértek, szerintem sem jó, sőt egyenesen felbaszott amikor Horvátok ellen mű esett, viszont akkor is szánalmas kifütyülni. De ez az én véleményem:)
2014. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A brazilok nagyon kritikusak, biztos sokat olvastad, hogy a 94-ben a komplett válogatottjukat képesek voltak kifütyülni, meg megüzenték nekik, hogy ne menjenek ünnepelni, mert nincs mit, pedig vb-t nyertek. De nem tetszett a közönségnek hogyan. Nem volt szeritük méltó a játék Brazíliához. Így aztán nem csoda, hogy most meg kifütyülték Fredet.
2014. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem meg, ha lett volna Neymar és Silva, egészen más lett volna, ugyanis a brazil válogatottat már azelőtt halálra ítélték, mielőtt pályára léptek volna. Ha ez a két focista játszik, akkor úgy gondolom, hogy lelkiekben is máshogy álltak volna hozzá a meccshez és ez a végeredményen is meglátszódott volna.

De hát most így sikerült, ez van.

2014. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Nyaralni vannak a brazilok, elmentek egy hétre XD
2014. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Piedone beült a taxiba,mire a kocsinak egyszerre három kereke is kidurrant. A sofőr persze őrjöng. Jaj, most ezt hogy javítja ki, jaj most hogy taxizik tovább, jaj mekkora kár érte, stb. Erre Piedone:

- Most meg mit sír nekem? Talán én tehetek róla? Ha egy kicsit soványabb lennék, akkor nem három kerék durrant volna ki, hanem csak kettő, igaz? Na és magának hány pótkereke van? Egy!

2014. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!