Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha elkövettem egy iszonyatosan...

-Hegylakó- kérdése:

Ha elkövettem egy iszonyatosan nagy hibát, aminek a negatív következményeit két ártatlan tini gyerek viseli, és nem tudok magamnak megbocsájtani amíg élek, ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 10:58
1 2
 11/15 qkker1 ***** válasza:
100%
Részletesebben leírnád, akkor tudnánk valamit mondani, de így nem.
2023. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az előttem szólókkal. Nehéz úgy válaszolni, hogy nem ismerjük a konkrétumokat.

Ha te az apa/anya vagy és elváltál a másik szülőtől, de ugyanúgy felelősségteljes szülő maradsz, aki minőségi időt tölt a gyerekekkel, törődik velük és támogatja őket, akkor valószínűleg nincs is mit megbocsájtani. Egy feszültségekkel teli, elhidegült, rossz házasságban sokkal rosszabb lenne nekik, és nektek is.

2023. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Ha nem tudjuk, mi az az iszonyatosan nagy hiba, nehéz megmondani, mit tennénk a helyedben.
2023. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy már a többiek is írták, ennyiből nem lehet megmondani.


Mégis mi lehet?! Balesetet okoztál és a nyomát örökre magukon viselik? Fontos lenne tudni, h milyen kaliberű dologról van szó.


Nem hiszem, h ez ennyi lenne, h apa elválik anyától. Sőt, az sem biztos, h rokoni kapcsolatban vagy a tinikkel.


Első körben bocsánatért esedeznék. Mindent elkövetnék, h kompenzáljam őket valamilyen módon. A bűntudat viszont valószínűleg egy életre megmaradna.

2023. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
0%
Könyörgés bűnbocsánatért.
2023. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!