Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Exem azzal gyanusit h mivel...

Exem azzal gyanusit h mivel tudom a fb jelszavát én a nevében irogattam másoknak, miközben nem csináltam semmit csak megfigyeltem a levelezését, semmit nem modositottam. Fel akar jelenteni -. - Milyen következményekre számitsak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 16:57
 1/4 soccerway ***** válasza:
Passz, de ha tudta hogy tudod a jelszavát és ezek után sem változtatta meg, akkor meg is érdemli.
2013. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SimkoL ***** válasza:
Miért nem változtatja meg a jelszavát ?
2013. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1x összevesztünk, megváltoztatta, de aztán ujra találkoztunk és megtudtam. U volt h ujra összejövünk, én meg megmondtam neki h ciki, ez nem jött be, láttam mit akartál tenni, miközben mással kavarsz. Emiatt bepipult. aztán felhivott h hirtelen megváltozott a jelszava. U az a jelszava a mailjének ,felmentem, és láttam h az ő ipjéről lett megváltoztatva. Ezután elkezdett engem vádolni, h én változtattam meg és én irogattam őhelyette -.-
2013. aug. 29. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, csak a szája nagy.

Meg amúgy is a magyar rendőrség el fogja hajtani a fenébe, ha mégis bemenne hozzájuk.

2013. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!