Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Míért ítélkezünk ?

Míért ítélkezünk ?

Figyelt kérdés
Szeretnék válaszokat kapni ,hogy mi magyarok miért is ítélkezünk én több nemzetiségű emberrel ,emberekkel dolgoztam már eggyütt több munkahelyen is és azt vettem észre ,hogy mi magyarok vagyunk a legbunkóbbak és mindíg kicsit viccesen de elég durvát szólunk be a másiknak. Míért van ez ?

2023. jún. 28. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberi természet része, ha valamit idegennek vélünk vagy számunkra szokatlannak, arra negatívan reagálunk (tisztelet a kivételnek). Magyarország pont egy xenofób ország, de szerencsére nem mi vagyunk a legrosszindulatúabbak. Lehet akikkel dolgoztál pont olyan országokból származnak, ahol nagyobb az elfogadás.
2023. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért van ez? Hát, valahogy az emberek ilyenek lettek.. Tombol a közöny és az ego sajna.

Hihetetlen és ha nem a saját szememmel látom el se hiszem, hogy valaki rosszul lett és előbb kezdtek el VIDEÓZNI körülötte az emberek, és utána esett le, hogy talán kellene segítséget is hívni esetleg?! De addigra már fent volt a TikTokon vagy "mittomén hol és ment a lájk gyűjtés...szomorú A valóság, de valóban ebben a világban élünk! Nyilván ebben az esetben is akinek inge..

2023. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jézusom ez valóban borzasztó de köszönöm a válaszokat
2023. júl. 5. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!