Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami mód arra, hogy a...

Van valami mód arra, hogy a szexuális vonzalmamat egyszerűen megszüntessem?

Figyelt kérdés
Nem akarok sem a férfiakhoz, sem a nőkhöz sem vonzódni, nem akarok szerelmes lenni. A legjobb lenne ha az agyamból ezt a részt nemes egyszerűséggel megszüntetnék. Létezik valami kikúrálás, esetleg mód arra hogy ezt elérjem?

2023. júl. 1. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű nem mész társaságba többet tudatosan kerülöd a kapcsolatokat nekem bejött
2023. júl. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most háromféle módszer jutott az eszembe: első elmész szépen Tibetbe, és szerzetesnek állsz a lelki békéd megtalálása érdekében. Második: Kasztrálás, esetleg hormonkezelés. Harmadik: menj pszichiáterhez, és ő majd eldönti, hogy milyen gyógyszerekre van szükséged (mellesleg nem vicc, jártam már úgy, hogy 1 hónapnyi antidepresszáns szedése után eljutottam arra a szintre, hogy még egy szépségkirálynővel is max sakkozni lettem volna képes). Akkor hagytam abba a szedését annak a gyógyszeripari csod!szernek, mivel nekem közel sem ez volt a célom a kezeléssel. Egyébként miért szeretnéd kiirtani magadból a szexuális vonzalmat?
2023. júl. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az aszexualitás, és a szerelem szerintem nem ugyanaz. Gondolom szerethetsz valakit szexuális vonzalom nélkül is (nem saját tapasztalat). Mindkettőt elnyomni szerintem nem lehet. Gyógyszereknek lehetnek mellékhatásai is, de ha nem, akkor sem lehet életcél ezek szedése életed végéig, talán nem is olcsók. Agyműtétekkel, vagy elektrosokkal sem hiszem, hogy pozitív hatást lehetne elérni... de nem vagyok a szakmában.
2023. júl. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#4 A kérdező pont az aszexualitást szeretné elérni. Ezen kívüül persze létezik a plátói szerrlem fogalma is, de a leírtak alapján arra sem vagyik. A pazichiátria pedig rég meghaladta a '80-as évek szintjét pl elektrosokkot tiltott is. A gyógyszereknek valóban vannK különféle mellékhatásai, de ilyen helyzetben inkább azokat célszerű elviselni. Máskülönben tovább romlik a kérdező mentális állapota, és albból nagyobb baj is lehet.
2023. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a bdsm világával, javasolnam a dominanciat
2023. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 A bdsm ugyanúgy szexuális indíttatású, a domina részéről is.
2023. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os de a dominanak nem kell szexuálisan semmit sem adni a. Szolgájanak, sőt ugy az igazi ha meg utálja is az illetőt könnyebben tidja beleélni magát hogy bantsa, uralja
2023. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Viszont a domina ugyanúgy élvezi.
2023. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as de nem Fogod fel hogy a kérdező nem akar érzelmeket?

Domina játéknál milyen érzelem az ha üti a pasit, vagy tragarul beszél vele, ~élvezet, max nem kell szeretnie a szolgát, nem fogod fel?

Ha még nem gyanús neked én mindkét oldalt próbáltam!!!

2023. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jogos, de akkor induljunk ki innét. A sub is élvezi a dolgot, a és domina is. Máskülönben utóbbi az amszterdami piros lámpásban kamatoztatná "tehetségét", jóval több pénzért. Ebből viszont az következik, hogy nyilván a domina domina lesz, és a sub pedig sub. Szerintem ez már a kérdéstől eltérő vita tárgya, ha gondolod folytathatjuk privátban.

Csak hogy a kérdésre is relsváns választ adjak, nincs.

2023. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!