Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van, aki soha nem ér a...

Más is van, aki soha nem ér a feladatai végére?

Figyelt kérdés

Bármit teszek, csak halmozódnak az elintézendők, vagy nem sikerül az új szokásokat beiktatni. Van ami fontosabb, más kevésbé, de nekem az lenne. Ha néhányat kipipálok, tuti bejön pár másik. Folyton tologatom őket vagy neki se kezdek. Nektek milyen az időbeosztásotok? Főleg munka mellett.

Azt ne írjátok, hogy ne netezzek, stb mert majdnem mindenki ezt csinalja, megis van ideje. Emberi kapcsolatokról meg nem mondok le, mert magányos leszek, arra is kell idő.



2023. júl. 2. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én leginkább munka után bevásárolok, elvégzem a házimunkát, aztán pedig tanulok. Néha be is szoktam rúgni hétvégente, főleg így a vizsgaidőszak után.
2023. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor túl lassú vagy, nem?
2023. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!