Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiégtem,belefásultam most...

Kiégtem,belefásultam most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kamaszok a gyerekeim,már nem igényelnek mint amikor kisebbek voltak.

Olyan mintha nem tudnék mit kezdeni magammal...nincsen kedvem semmihez,görcsös,merev lettem kissé.

Pedig család előtt mindig mosolygós,vidàm voltam.

Nem találom a helyem,el vagyok keseredve.



2023. júl. 5. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadnak időt, hirtelen sokkoló lehet, ha megint van magadra időd. Találj egy hobbit, adj magadra többet, ha pedig igényled, hogy gondoskodj másokról vegyél egy kutyát. Az sok időt elvesz, ráadásul tudsz vele túrázni menni, ami egészséges is és megismerhetsz más olyan embereket is, akiknek ez a hobbija. Így lehet lesznek új barátaid.
2023. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
96%

Járj valamilyen csoportos órára! Gondolok a CrossFit - re, Spinningre, Aerobikra vagy egyéb testmozgásformára, ami csoportosan zajlik.

Rengeteg nő jár az ilyen órákra! Tuti, hogy lennének barátnőid is! Ráadásul szórakoznál is!

2023. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

Egyszer a TV-ben beszélt egy idős nő, hogy öregkorban miből lehet "táplálkozni":

Az emlékekből, de amire jó emlékezni, illetve mélyen megmarad, az leginkább a jó szex és az utazások.

Talán még a családot is említette, ha jól rémlik.

2023. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos tanàcsokat! Igen,össze kell szednem magam,és emlékeket gyűjtenem:)
2023. júl. 5. 16:07
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem kell mindig mindenáron csinálni valamit, pár hét-hónap "mindent leszarok" hasznos tud lenni ilyenkor. Ha akarsz, akkor meg egy új dolog nyilván izgalmasabb, belekezdeni egy új témába. Pihentesd a régieket, vagy akár abba is hagyhatod.
2023. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetböl kezdtem el nyelveket tanulni, nulláról, most angolb´l B2-C1-nél vagyok, Németböl C1-C2, oroszból meg A2-B1
2023. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Pl elkezdhetnél festeni, rajzolni, olvasni regényeket, rengeteg könyv van. Kirándulás, mozi, séta. Jó sorozatok. Filmek.
2023. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Ideje új hobbikat találni amikkel eltöltheted az időd.
2023. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!🤗
2023. júl. 5. 17:18
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem kiégés.

Ez a tipikus példája annak, amikor az emberek megszűnik létezni mint önálló identitás. Hobbi, menj vissza dolgozni, keress új kihívásokat

2023. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!