Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15éves srác vagyok, úgy érzem...

15éves srác vagyok, úgy érzem senki nem szeret. Hogyan tudnék ezen válltoztatni?

Figyelt kérdés

15éves srác vagyok, úgy érzem senki nem szeret, barátaim nincsenek, nem járok sehova, szilveszterezni sem hívtak sehova, barátnőm 3hónapja nincsen, egyedül érzem magam. Mit tehetnék?:(

Előre is köszönöm.


2008. dec. 30. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez megnyugtat én is 15vagyok mindez rám is igaz, de nekem nem három hónapja, nincsen barátnőm, hanem soha nem volt. Na? Ugye nem is olyan rossz neked. :D
2008. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát az utána következő 3-4hetet hidd el jobb volt neked:/:(
2008. dec. 30. 23:05
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje elmenni egy buliba - barátkozni, csajozni, szilveszterezni. Nem gondolod???
2008. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De nem hívtak el sehova, enmtudom hova mehetnék.
2008. dec. 30. 23:28
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem jarsz sportolni valahova? Ha jarnal, akkor most a sracokkal egyutt szilveszterezhetnel. Vagy ha nem sportolni, akkor ami erdekel. Nem tudom, hogy mi az. Kezugyes vagy, esetleg szep hangod van, vagy valamelyik hangszer erdekelne? Iratkozzal be valahova, a legjobb haverokkal igy tudsz megismerkedni, hiszen ugyanaz az ismeretsegi korotok!

Vagy iratkozzal be tarsas tancra, hova valosi vagy?

Januartol kezdjel el valahova jarni!!!!

2008. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Vas megyei vagyok, igazábol énsem tudom mi érdekelne:$

Kézügyességem 0, a hangom szintén.

De elfogok gondolkozni köszönöm szépen:)

2008. dec. 30. 23:46
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a stílusodhoz illő szórakozóhelyet (és esetleg kocsmát - mielőtt bárki felhördülne, üdítőt is árulnak), és ismerkedj bátran. A hatás nem marad el. Nem lehetsz olyan rossz arc, ha volt barátnőd. Szerintem megtalálod te a helyed.
2008. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát a szórakozóhelyek valahogy nem illenek a stílusomhoz, nem szeretem a disco zenét:$

Amúgy gondolkoztam ezen a hobbis dolgon az egyetlen normális ami eszembe jutott az a gokart lenne, csakhát errefele csak ojan lenne hogy megyek 2000Ft-ért 10percet, ojan hogy órákra járni meg ijenek biztos nem. Szal értitek, versenyzésre gondoltam, dehát azse jöhet össze:$ :(

2008. dec. 31. 01:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hívott el senki szilveszterezni rendezz te egy olyan bulit, hogy könyörögjenek meghívóért. :DD


Gokartra én is mennék szívesen de nálunk még lehetőség sincs rá. :( pedig az nagyon szuper lehet tényleg.


Focira nem jársz? Ott is lehet haverkodni...

Vagy valamilyen szakkör. Másnem számtech.


A diszkót én se bírom :s könyvtárba meg csak nem mehetek xD házibulik közül se mind jó. Némelyik egy rémálom tud lenni.

Nyugi, mások is vannak ilyen helyzetben mint te. Később ez változni fog. De szerintem barátnőt könnyen találhatnál, már csak a suliban is. Vagy ha sokat jársz el otthonról akár csak sétálgatni a városba... És mindjárt nem lenne olyan uncsi az egész.

Nem megy ki a fejemből a gokart :DD régen annyira bele voltam bolondulva. >.<

2008. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát focizni azér tudok de annyira nem hogy ijen idösen valahova is bevegyenek.

Nő ügyben meg van kiszemelt csak sajnos alkalom nincsen leszolitani vagy hasonlo:((

2008. dec. 31. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!