Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alkohol problémám van, tudnáto...

Alkohol problémám van, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok és alkohol problémával küszködöm, segítséget szeretnék kérni.

Tudtok bármilyen ONLINE csoportot? Úgy érzem ha lenne kivel / kikkel beszélgetnem, az sokat segítene.


A tipikus "mi bajod lehet 22 évesen? " kérdéseket mellőzzük, kösz!


Lényegében, jól esne ha valaki meghallgatna.

Aki hasonló cipőben jár (korától függetlenül), olyat is szívesen meghallgatok.


Köszönöm szépen előre is!



2023. júl. 9. 10:58
 1/6 Másnapos Sárkány ***** válasza:
83%
Pontosan mit értesz alkohol probléma alatt? Mennyire súlyos? Milyen sűrűn, és mekkora mennyiségben fogyasztasz alkoholt?
2023. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenem elvesztettem az ital miatt. Pont a korod számodra a kiút. Még nem cseszted el az életed. Sok sikert kívánok.
2023. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az AA-nak van a csakamainap nevű online csoportja. Van az indexen a Mától nem iszom fórum. De Reddit-en is van több alkoholista sub, de én csak angol nyelvűeket láttam.
2023. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én 31 éve vagyok száraz. Akkoriban még nem léteztek efféle csoportok, csak a saját fejem után mentem. Ha gondolod, hogy segít, írj rám.
2023. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írhatsz üzenetet, voltam hasonló cipőben, de szerintem ide is nyugodtan megírhatod, milyen jellegű a gond.
2023. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Allen Carr írt erről is egy könyvet, a népítélet szerint (nyilván a független helyek tömkelegén) nagyszerűen a kezükbe adta a megoldást, és nem is kell feltétlenül radikálisan nullázni a fogyasztást (ez nekem hobbi sörfőzőként elég jó hír), mert helyre tudod tenni idővel az egészet, és látod a valóságot az alkohol körül. Nemrég kezdtem bele az olvasásába, hát, kicsit bő lére ereszti, eddig talán annyit sejtek, hogy annyira azért mégsem egyszerű ügy... Közel húsz éve a cigiről is az ő cigiről leszoktatós könyve nyomán jöttem le, és hát mondhatjuk, hogy el tudom hinni a népítéletet az alkoholos könyvével kapcsolatban is. Majd látjuk, hova sikerül jutni...


Írhatsz egyébként, sose volt hülyeség együtt sínylődni meg néha eszmét cserélni tetszőleges részletkérdésekről...

2023. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!