Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy lány nem sovány, attól...

Ha egy lány nem sovány, attól még tetszhet egy fiúnak?

Figyelt kérdés
166cm vagyok 64 kg, szemüveggel, hosszú szőkésbarna hajjal. A szemem aránylag szép, zöld belül világosbarna karikával és hosszú szempillákkal. Attól még, hogy nem vgayok kifejezetten sovány tetszhetek egy fiúnak? 15/L
2010. okt. 13. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze:)

Én nem egy lányt ismerek, akik akkora súlyúak mint te, vagy még picit ducibbak és még is van barátjuk. Ők 16-18 körüliek. Szóval simán tudsz magadnak szerezni pasit;).

Amúgy meg egy lány nem csak soványan lehet szép, hanem ducin is. :)

2010. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán fogsz pasit találni!!!! Csak adj időt magadnak és legyél nyitott, közvetlen, vidám... És ha zavar a súlyfelesleg, akkor kezdj el diétázni, hogy mikor a legjobb fiatal éveid következnek, akkor bomba csajként tudj hódítani... de, ha Te így érzed magad jól, kicsit ducibban, akkor viszont így legyél boldog és vidám ;)

25 F

2010. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze.. a fiúk nem szeretik az anorexiás csajokat.:D
2010. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:Akkor még is miért nézik meg az összes vékony lányt az utcán?

Egyébként nem azért mondom ezt..

Kérdező:Persze ,hogy találni fogsz magadnak fiút. Sőt, én úgy vettem észre, hogy inkább a van mit fogni' lányokat szeretik. Csak legyen önbizalmad, ápold magad rendesen :)

2010. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!