Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szomorú lány miért tetszhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szomorú lány miért tetszhet egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Mielőtt megismertem azt a fiút,akinek tetszem,meg nekem is tetszik,nagyon depressziós fejeket vágtam a fotókon visszanézve.Ehhez képest most sokkal jobban nézek ki és le vagyok döbbenve,hogy nem tűnt fel,hogy milyen eltorzult arcom volt az életuntságtól.


HOgyhogy így is észrevett és megtetszettem neki?


2011. aug. 27. 21:28
 1/10 needtoknow ***** válasza:
kihívás?
2011. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
MI a kihívás?
2011. aug. 27. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Lehet ő is ugyanolyan szomorú volt. Aztán egymásra találtatok, hogy boldogok legyetek. Ilyen az élet. A vége mindig happy end!
2011. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 needtoknow ***** válasza:
Felvidítani... mégis mi lenne?
2011. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha.DE nem azt mondod ugye,hogy csak azért foglalkozik velem,hogy felvidítson? :/
2011. aug. 27. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Tudod kislány, van egy olyan idézet hogy: A nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik.
2011. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi csoda, lehettél szomorú, attól még ugyanúgy lehettél egyben vonzó is.
2011. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert azt hiszi serult vagy es "majd segit",igy konnyebben osszejon veled.Nincs batorsaga igazi,eletvidam noknel kezdemenyezni
2011. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért, egy boldog lány mért tetszik nekik? Valószínűleg csinosnak talál, érdekesnek, egy szóval olyan embernek, akit érdemes lenne jobban megismerni. Nem hiszem, hogy csak fel akarna vidítani. Olyan nehéz lenne elhinned, hogy te is lehetsz vonzó?
2011. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Én speciel utálom a búval b.szott nőket és messzire el is kerülöm!!!


29/F

2011. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!