Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs elég önbizalmam...

Miért nincs elég önbizalmam megváltoztatni Facebookon a profilképem vagy a borítóképem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig amikor régebben megszoktam változtatni a profilképem vagy borítóképem akkor mindig kiszoktam aztán lépni a Facebookból mert nem tudom egyszerűen miért. Szoktam rá kapni like-okat meg hozzászólásokat amiket én szoktam szivezni is és összes like meg hozzászólás jó indulatú vagy hogy mondjam. Nem mondanak a képre rossz dolgokat. Én soha nem szoktam olyan képet betenni amin így ,mutagatom’ magamat. Hanem vagy egy szelfit vagy amikor valaki lefotóz egy szép helyen ha kirándulunk vagy bárhol. De akkor is nem tudom miért vagyok ilyen hogy félek megváltoztatni a profilképem. Valakik meg olyan sokszor változtatgatják. Meg amikor ugye megszoktam változtatni egy képre akkor ilyen rokonaim szokták mondani hogy milyen nagy nőcis vagy meg minden, de rosszat soha nem mondanak rá. Ez mind jól esik de nem tudom miért olyan furi ezeket hallani vagy hogy mondjam😅.

Még változhatok és lehet több önbizalmam? Vagy ez már ilyen marad nálam?


16/L



2023. júl. 13. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Remélem érthető azért.
2023. júl. 13. 12:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondolsz bele a közösségi médiába. Az se kellene, hogy zavarjon, ha valaki becsmérel a kommentekben. Ha ennyire érzékenyen érint az interneten látottak abból hamar szorongásaid lesznek, főleg ha feléd irányul
2023. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fb profilom olyan régi, hogy még angolul meghívásra regizsztráltam fel. Egy kezemen meg tudom számolni hány profilképem volt.


Jelenlegi 3 éves kb.


S nem azért, mert nincs helyén az önbizalmam, hanem: nem érdekel.


Akik ismernek azok meg úgyis látnak, talizunk stb.

Engem se érdekel kinek mi a profilképe.


Ha pedig feldobja az újat a hirfolyam és tényleg tetszik, akkor nyomok csak like-ot.


De legtöbb ember haverságból, kedvességből, jópofiból teszi.


Ezért is felesleges ennyire elmélyedni ebbe.


S tudod, jobb a valóságban élni az életet.


Pl nekem jól esett, hogy másik városba vásárláskor összefutottam ismerősömmel és lehetett látni, hallani, hogy az a dícséret őszinte volt felém.


Sokat formálódtam torna, bicó miatt.


Próbálj meg elszakadni a platformos megfelelési kényszerektől, felesleges bájolgóktól.

2023. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ui. : az önbizalom nem a platformoktól függ, hanem tőled és önértékelésedtől. ;)
2023. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy én se szoktam gyakran cserélgetni. Egy évbe 1-szer max 2-szer.
2023. júl. 13. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!