Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan milyen lépésekkel...

Hogyan milyen lépésekkel hoztad rendbe az életed?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem vagyok a helyemen. Akárhogy is gondolkodom nem tudok rájönni mit kezdjek magammal, nem tudom merre tartok, ezáltal elkezdeni se tudom.



Tépelődök a munkám miatt, a családi üzletünkben dolgozom, ( drogéria es műköröm) . Engem ez nem érdekel de szüleim segítem mivel sokat köszönhetek nekik. Mindig segítenek és persze kényelmes sok szempontból.


De folyamatosan kérdezik a vevők mit hogy kell használni, hogy kell megépíteni stb, a színeken nyüszögnek stb amire én nem tudok válaszolni, míg nővérem úgy" ad el" hogy a kérdéseket nagyon részletesen válaszol.


Sokszor ülök bent egész nap ha nincs mit tenni az üzletben. 35f


2023. júl. 14. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Mindig is rendben volt az életem tesó, nem volt rajta mit rendbehozni 📈🤙🕶
2023. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tanulj valamit, ami érdekel! Unalmas óráidban akár egy szakmát, diplomát is szerezhetnél, aztán majd látod hogy lépsz e tovább. Legalább azon nem kell aggódnod, hogy ha nem jól alakul, akkor miből élj.
2023. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Leginkabb az segitene, ha tudnad, h mit csinalnal szivesen.

Ha ezt nem tudod, akkor szemelyisegtesztek segithetnek legalabb beloni az iranyt. Azutan esetleg tanulhatnal.

Kulon laksz?

2023. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
3%

Mindig is rendben volt az életem tesó, nem volt rajta mit rendbehozni 🤙


8 millios bmw, iphone 14 pro max, apple watch ultra, mas semmi nem kell.

2023. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Diplomám van, meg okjm is. De akárhányszor akartam " elmenni" mindig jött a mantra: miért dolgozna nálunk idegen, meg a magadét csinálod, meg nem mindig csinálja az ember azt amit akar stb..
2023. júl. 14. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Melyulj el ezekben, hatha talalsz benne vmit, ami testhezallo. Lehet mondjuk kormos online shopot csinalni ez melle, egyebkent ez a Jakob Zoltan (vagy ki) is ebbol gazdagodott meg, ha jol tudom. Szoval jo erzekkel, ratermettseggel biztos van benne love.

Vagy ha menni akarsz, akkor menj.

2023. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Az én életem is mindig full rendben volt, ezt nem rendbehozni lehetett csak fokozni a tökéletességet ;)


27 évesen már doktori végzettségem volt, II. kerületben hitel és tehermentes lakásom, Balatonon nyaralóm, 3 állásom egyszerre: multiban fejlesztő, MTA-nál tanácsadó és egy kutatócsoportban projektmenedzser.


Azóta annyi változott, hogy vezetői pozíciókat is betöltök, Írországban lett birtokom és sokkal magasabb lett a nemzetközi publikációim révén a tudományos fokozatom és hivatkozások száma a műveimre.

2023. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
7, nekem is, csak nekem nincs nyalarom vagy ilyenek, csak egy 8 millios bmwm, egy iphone 14 pro max es egy apple watch ultra.
2023. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 milliós BMW? Az nem is akkor dolog.

Nekem 20 millás (használtan) 911 Carrerám van és csak sima iPhone 14-esem. Meg IWC Schaffhausen órám.


Node nem a státusszimbólumokról való hencegésé most a főszerep.


Sajnos nekem pont 10 éve ütött be a krízoid helyzet. (Krízises.) Anyagilag lecsövesedtem, a családi céges és szabadúszó létet felváltotta, hogy el kellett mennem melózni egy rosszul fizető munkahelyre. Az akkori Porsche lezüllött műszakilag, ár alatt cseréltem el, hogy valami guruljon, és 15 év után a párom is otthagyott.


Tehát a számomra legfontosabb 3 dolog ment el pár hónap alatt az életemből.

Fél évig ittam, mint a gödény, aztán újraépítettem az életemet. Nem volt egyszerű, ma sincs kész, de amiken dolgoztam:


Önismeret. Meditáció. Kis ZEN, kis P.rána, egyéni terapeuta, önismereti coaching, Hellinger, stb stb stb.


Mai helyzet: csodaautó, meg drága teló és óra megvan, picike kecóm van, de sajátom, nincs tartozásom (2 éve 25 millás végrehajtásom volt) és van párkapcsolatom is. Sok munka volt, szívesen kifejtek mindet, ha érdekel valakit.

2023. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9, en nem akartam dragabbat venni, most eleg nekem ez a BMW is
2023. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!