Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csináltatok már hül_eségeket...

Csináltatok már hül_eségeket csak azért, hogy jobban oda figyeljenek rátok?

Figyelt kérdés
Pl. elintéztétek, hogy valahogy kórházba kerüljetek.
2011. okt. 2. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
aha volt már kórház, de még kevésbé figyeltek rám meg rá is jöttem később hogy hülye voltam
2011. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nézettek ide hahó! Itt vagyok a hegy tetején!


Nézzetek már ide a szélén vagyok!


Nézzétek már zuhanok!


Nézzétek már mindjárt leérek az aljára a he....."

2011. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még nem. A kérdésedből ítélve te igen, vagy akarsz. Ha csináltál akkor mit?

Ha szeretnél akk viszont ellenzem a dolgot, mert ettől biztos hogy nem fognak jobban "megszeretni".

2011. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én még nem csináltam semmit, csak tervezem. Viszont ez egy olyan dolog, hogy nem gondolná senki, hogy direkt csináltam. Ergo úgy fog tűnni, mint hogyha véletlen lett volna.

Ezzel azt szeretném elérni, hogy foglalkozzanak velem és hogy aggódjanak értem. Persze ez sem tart örökké, maximum egy hét és mehetek is ki a kórházból, persze csak ha rendbe jövök, ha nem akkor tovább kell maradnom.

2011. okt. 2. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
hallod lécci írd már le mi, ha ide nem akkor privátban.
2011. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam privátot.
2011. okt. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!