Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy oldodjon ez...

23Shinra kérdése:

Mit tehetnék hogy oldodjon ez az érzés ?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban arról van szó hogy biztonsági őrként kezdtem eldolgozni egy hónapja egy kórházban, mert gyüjtögetek.


Eléggé introvertált vagyok, és világ életembe bullyngoltak az emberek, nincs túl sok önbizalmam és énszeretem egyenlőre a 0-val.



Viszont az elmúlt 1hónapban megfogadtam h változtatok ezen, kollégák baszogatásait is úgymondd sikeresen kezeltem, aki megértette tőlem h hagyja abba az jó aki meg nem arról szóltam a főnöknek. ( Lehet viccesen hangzik de nekem ehhez is nagy erő kellett h szóljak. ) és végül a főnök rendezte.


Most a tegnapi nap folyamán behoztak egy részeg rockert a detoxba, aki mindenkibe beleállt, persze belém is és elkezdett kötekedni.


Egész végig azt éreztem hogy megakarom ütni, de végül nem ütöttem meg, mert féltem a munkahelyem, viszont egy erőteljeset ráüvöltöttem, hogy fejezze be azt amit csinál.


De mintha hatása nem lett volna, ugyan úgy folytatta a kötekedést, és mások baxogatását, meg majdnem ugyan úgy neki ment mindenkinek.


Láttam hogy mindenki meglepődött rajtam, de nem éreztem akkor semmit csak düht.


Tök érdekes, mert ilyenkor utólag tökre belennék szarva, hogy mivan ha megtalál, és megakar verni.. De most félelmet nem érzek.. Viszont bennem van egy ilyen nyomasztó, rossz érzés, ami talán mégis csak egy kis félelemmel keveredik, és folyamatosan eszembe jutt ez a kép, hogy üvöltöttem vele.. Kicsit szégyenlem is magam most emiatt, meg úgy sérti az egomat hogy nem volt hatása...


Részben meg azt érzem hogy azért magamhozz képest kiálltam magamért és a többiekért amennyire csak tudtam, kicsit büszke vagyok magamra..


2023. júl. 23. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvosnak sem volt annyi esze, hogy belenyomjom fél milligramm alprazolámot?
2023. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ah, szartak rá, bebaszták a detox szobába, és szartak rá h mi lesz
2023. júl. 23. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát, akkor gratulálok a lélekjelenlétedhez és a türelmedhez. Én biztosan beleb*tam volna kérdés nélkül a nyugtatót.
2023. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

,,..sérti az egomat hogy nem volt hatása..."


Volt rendőrtől hallottam olyat, hogy a bekábszizott emberekkel nem nagyon lehet mit kezdeni. Hiába csinálsz bármit, nem áll le. Úgyhogy vigyázz magadra. Ne sértse az egódat, hogy nem voltál hatással rá, mert egy másik tudatállapotban lévő embert nem lehet ilyesmivel kijózanítani.


,,mivan ha megtalál, és megakar verni.."


Nyugodj meg, nem fog emlékezni, nem lesz semmi baj.


A rossz érzésről meg annyit, hogy érezze rosszul magát az, aki akármilyen szerek hatására embertelenül fetreng, és a frászt hozza a többi emberre.

2023. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg is van, ahol arról beszél, hogy drogossal nem lehet elbánni: https://www.youtube.com/watch?v=M7um9vQ0vXc&t=565s
2023. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kifejezetten annak aki a 4.-es 5.-ös hozzászólást írta. Valóban ha belegondoltam senki nem bírt vele, de biztos furán néztek rám az emberek hogy a semmiből úgymondd rá üvöltöttem h fejezze be. :'D
2023. júl. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!