Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnek ezzel a nehez...

Mit tehetnek ezzel a nehez helyzettel? Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Uj vagyok egy munkahelyen. Kicsit felenk elanyatlanodott tipusu ember vagyok.Ket kollegam teljesen ram szallt,allandoan csicskaztattak az egyik a felettesem o allandoan keresztbe tett.Mindig mindent elturtem,mint egy jo kislany mondvan,hogy uj vagyok,a bekesseg kedve meg nem szerettem volna,hogy kirugjanak...Aztan elfajultak a dolgok leultem,hogy megbeszeljem veluk a problemat .Mondtam hogy igyekszek.Hazug dolgokkal vadolt a felettesem es mindketten a fejemhez vagtak a hibaim.A tobbi kolleganonek is kibeszeltek aztan a vezetohoz mentek es hazug dolgokkal mocskoltak be.A vezetonel jartam is az irodaba.Amit felhaboritonak tartok ezek utan.Kerdezte,hogy hogyan erzem magam meg,hogy hallotta,hogy milyen stilusban beszeltem a kolleganoimmel.Mondtam,hogy en tisztelet tudo vagyok pont,hogy a felettesem beszel ugy velem.Erre mondta a vezeto,hogy regota ismeri es ez nem igy van.(Vedte)Aztan elmondta,hogy neki mi a baja velem(kis aprosagok) ami nem is teljesen allta meg a helyet.A felettesem szava szamit a vezetonel.Aztan pont egy ugy kapcsan kerdeztem a vezetot es azt mondta,h azt meg nem tudja,hogy szeptembertol hol fogok dolgozni.Erre vissza kerdeztem,h ez mit jelent,masik reszlegen leszek? Erre mondta,hogy lehet. Azt is kerdeztem,hogy ez mikor derul ki?Erre azt felelte,hogy julius kozepen jar le a probaidom addig van boven...

Nagyon ki vagyok borulva a rossz indulatu kollegaimra foleg felettesemre.Arra gondoltam h leulok megint es nyiltan ra kerdezek h akarnak e velem egyutt dolgozni meg h mit mondtak a vezetonek velem kapcsolatban? Aztan ha kell beolvasok...Ezzel annyi a gondom,hogy ha a vezeto bizonytalan h megtartson nem akarom,hogy ez dontse el az allaspontjat.Az on erzetem serti ez a sok igazsagtalansag...

A vezetovel is szeretnek nyiltan beszelni,hogy mi az allaspontja.

Ha valami nem volt ertheto szivesen leirom priviben.

Ezer hala.:)



2014. jún. 21. 21:09
 1/2 Srapnel ***** válasza:
Ez így kb. érthetetlen. De annyit lehet érteni belőle, hogy mondj fel. Ilyen méltatlan helyzetben dolgozni hosszú távon csak ártalmas lehet. Semmi értelme (nem, a fizetést sem éri meg így hosszú távon). Úgysem győzöd le őket (max. ha olyan, általad bizonyítható dolgot, ami munkaügyi, vagy más, polgári/büntető per alapja lehet). Keresni kell munkajogászt. De leginkább másik munkahelyet.
2014. jún. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Csak magadnak ártasz ezzel nagyon úgy tűnik.
2014. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!