Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lassan 30 éves leszek, de még...

Lassan 30 éves leszek, de még mindig nem tudom, mit akarok csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van munkám, aránylag jól is keresek, bár lehetne jobb. De még mindig nem tudom, mit szeretnék csinálni. Olyan jó lenne, ha azt csinálnám, amit szeretnék. Egyre jobban lelki válságban vagyok és szorongok ettől.

Hogy tudnék ezen átlépni? Hogyan találjam meg magam?



2023. júl. 26. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a hobbid? Amiben tényleg tehetséges vagy. Kezdhetnéd kicsiben, pl. a mostani állásod mellett prezentálod magad esetleg közösségi médián, ha jó a visszajelzés esetleg abba az irányba érdemes elindulni.


Mit nem szeretsz a mostani munkádban? Csinálj olyat, amiben ezek nincsenek jelen, de tökéletes munka nyilván nincs. Van, hogy az ember egyébként véletlen jön rá, hogy ezt meg azt szereti, de ehhez egy nagy adag szerencse is kell i,yen váratlan lehetőségekhez.

2023. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Állj be melósnak egy pár helyre. Én 50 is elmúltam, amikor észrevettem, milyen boldogságot okoz a nyers fa érintése, illata. Dehogyis mentem volna egyetemre, ha ezt fiatalon tudom!
2023. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van, a termeszeti munkak ezerszer jo bak sokszor, mint egy irodai, de sokan ezt meg sem tapasztaljak. A kettot amugy erdemes neha keresztezni.
2023. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ense
2023. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!