Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Üdvözletem! 50 évesen...

Üdvözletem! 50 évesen hogyan békélhetnék meg az életemmel?

Figyelt kérdés

Eltelt az élet. Szürkén, amolyan semmilyen módon. Munka, család, gyerekek, spórolás, szürkeség, 'csak ezen legyünk valahogy túl', majd egyszer jobb lesz, majd egyszer... És nincs 'egyszer'. A semmi van. Jelentéktelenség van. Egy elmúlt élet van. És ki tudja mennyi még ezekből a 'jelentéktelen, semmilyen napokból'.

Megbékélni, csak ennyi a vágyam.

Hogyan lehetne megbocsájtani a 'meg nem élt életet', az eltűnt, soha vissza nem térő lehetőségeket? Hogyan tudnám a 'jelentéktelen senki vagyok' érzést elengedni, és örülni a létezésnek?



#50 éves #Megbékélni
2023. júl. 28. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Tesó lehetne rosszabb is! Nálam se munka, se család, se gyerekek, se megtakarítás, se egészség.

Szóval k.vára örülj annak hogy ezek megvannak! Ha ezekkel együtt sem találsz értelmet az életednek, akkor egy barom vagy!

2023. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 49 vagyok. Nincs családom, kilátástalannak, értelmetlennek érzem az életem és erre rálapátol, hogy a világ folyamatosan bánt azért, hogy nincs gyermekem. Jelenleg a szülőket ápolom, hogy utána kivel fogok beszélgetni nem tudom. Látszatra azt hiszik boldog és erős nő vagyok. Senki nem látja mikor egyedül sírsz. A rokonok pedig magukkal vannak elfoglalva. Nincs már igazi közösség. Munkahely is megfakult. Önmagamban keresem a hibát, de nem találom. Nem a pénz a lényeg hanem, hogy legyen valakid. Neked legalább van.
2023. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!