Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Attól hogy valaki szinesbőrű,...

Attól hogy valaki szinesbőrű, roma, vagy nő, attól még emberi faj?

Figyelt kérdés
Válaszokat kérném részletesen, ha nem akkor miért nem, és ha igen akkor miért igen. Vagyis ne csak igennel vagy nemmel felelj, hanem légyszíves fejzsd ki a véleményed bővebben ha nem gond. KÖSZI!
2010. okt. 14. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha roma, akkor nem.

Ha nő, akkor mindent megadok neki.

Ha színesbőrű, akkor megyünk kocsmázni.

2010. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:S De én úgy értettem a kérdést hogy tudományosan nézve, és nem fajgyűlölet képpen! Kizáróllag tudományosan, úgy mint genetikailag stb... és másokat ne sértsetek meg az nem szép dolog!
2010. okt. 14. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen. Attól, hogy a bőrük színe más, belülről tökugyanazok mint én. Ugyanúgy két veséjük van, egy szívük,agyuk,tüdejük ésatöbbi.
2010. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit, hogy a fekete ló is ugyan olyan ló, mint a barna.
2010. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Természetesen emberi faj, hiszen képesek egymással szaporodni, a roma más etnikumú, a néger pedig más rasszhoz tartozik, mint például az európai fehér ember (ami ritka mint a fehér holló), a nő pedig az ember nősténye. A fajgyűlölet pontosan azt jelenti, hogy más fajú élőlényt gyűlölsz, például a legyeket, de sajnos ebbe sosem gondolnak bele akik használják. A rasszista nem szereti a nem a saját rasszába tartozó embereket.
2010. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mit értessz azon hogy a nő ez ember nősténye? Vagyis a nő nem ember sztd?
2010. okt. 14. 21:20
 7/17 A kérdező kommentje:
Sztm is a fekete ló attól még ló hogy fekete vagy barna. A nő pedig attól még ember hogy puncija van és nem fütyije. Nekem a barna bőrűek szimpatikusabbak, a filmekbe is a szinesbőrűeknek szoktam szurkolni, és a barna bőr szexisebb is, további előnyük hogy nem kell nekik szoláriumba járni. Jó nekik. De persze ez az én ízlésem. Kíváncsian várom a ti véleményeiteket is.
2010. okt. 14. 21:47
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
akkora hülyeség ez a kérdés hogy nem is akarok válaszolni rá...már hogy a fenébe ne lenne emberi faj????????barom.
2010. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló úgy értette, hogy a nő az ember nősténye, a férfi az ember hímje.
2010. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mármint az előttem előttem válaszoló.

De amúgy a kérdésed tényleg egy kva nagy baromság.

2010. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!