Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem teljesen kiegtem és...

Úgy érzem teljesen kiegtem és semmi nem boldogít ami előtte igen.Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok lány.Nagyjabol két éve van ez az állapot.Vannak hobbiaim mint a zenehallgatás,enekles,edzés..de már ezek sem tesznek boldogga.

Az edzést is úgy csinálom hogy semmi kedvem nincs hozzá mert a szorongasomat csökkenti az edzés,bár csak egy óráig ,utána minden ugyanolyan

Tehát az élet untsag mellett van ez az állandó feszültség,ingerlékenység,érzékenyseg.Szinte egesznap fáj a hasam,van hogy a hasmenestol nem tudok menni sehova.

Dolgozok,edzek,alszok

Ebből áll az életem

Nincsenek úgy barátaim,sajnos sokszor csalódtam csak bennük.

Van egy,de ő most lezullott,és rossz társaságba keveredett :D próbáltam ismerkedni is,de úgy érzem nem vagyok rá készen,mert csak lehuznam a másikat,meg extrémen szorongok és pánikba esek ha találkozni kell valakivel.

Annyira unom már az egész életem,egyszerűen úgy csinálok mindent mint egy robot

Hányok az edzestol,az oda úttól,a melóban is csak a végét várom

Nem tudok aludni többet 5 oraknal,egyszerűen semmi nem boldogít.

Mi lehet erre a megoldás?Mi van velem?


2023. aug. 2. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pasizz be! Az edzést nem értem... Vmi versenyre készülsz, vagy mi a fenének minden nap?
2023. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Heti 4x járok

Pasik..minek? kapcsolatot nem akarok,és kihasználni sem akarok senkit

2023. aug. 2. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd idővel megtalálod önmagad ebben a pocsék világban. Tudod, van akinek sikerül, van, akinek nem. Én az utóbbi vagyok, de már úgyis mindegy.
2023. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Talán egy pszichológus segíthet. (nem, nem a szellemi fogyatékosok járnak pszichológushoz).
2023. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyzet az itt is ugyanaz.
márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!