Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ilyen hiányérzetem...

Miért van ilyen hiányérzetem a sportfogadás miatt?

Figyelt kérdés

Na most a számlámon már alig volt pénz, ezért befizettem tippmixprora. Kb. 8.000 Ft volt az erstés számlán amiből azért nem tudtam semmit venni.

Felvittem először 60 ezerig, aztán apránként már 105 ezerig és még volt olyan meccset amit éreztem, hogy nyer, de nem mertem megjátszani. Volt hogy régebben felvittem ilyen 700.000-ig és ott buktam el. Tényleg van amikor így nagyon ráérzek az ízére és minden jön. Na most úgy voltam vele, hogy akartam használtam venni egy PS5-öt 105k-ból az simán kijön és még marad is egy kis költőpénz. Mégis azért rossz érzésem van, hogy mennyit nyerhettem volna még belőle. Pedig nyilván az eddiginél is ott volt a szerencsefaktor. Volt hogy nagyon rákattantam, de már ezelőtt hónapokig nem is játszottam.



2023. aug. 11. 23:25
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és annyit írnék, hogy ennek nincs felső határa. Igaz jó régen volt, de elértem 1 milliót, aztán 2-t aztán 3-at, mondom meglesz a 4 is, és apránként elbuktam. Rohadt gyorsan lehet nagy összegeket nyerni, de bukni is.

Szóval tudom, hogy felső határa nincs. De mégis minden egyes fogadásnál úgy vagyok, hogy na még ez fix hogy nyer. Aztán ha nehezebben jön be, akkor azt mondom hogy oké kifizetem, persze aztán nem.

Itt most kiutaltam, de részben azért mert tippmixro van. Unibeten már nem lehet így már csak másnap lett volna a következő meccs és volt egy megállás.

2023. aug. 11. 23:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik szerencsejátékfüggőségnek. Erősen valószínűtlen, hogy plusszosan jössz ki belőle.
2023. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Ezt hun nyelven kapzsiságnak nevezik.

Mint a budai milliomos. 1 hufból 3 huffot költött. Irány a Danubius.

A H2O alatt nincs O2!!!!!!!

2023. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!