Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet belépni a Sportin...

Makra Péter Endre kérdése:

Hogyan lehet belépni a Sportingbet online oldalára, hogy eljátszhassam a bennragadt pénzem?

Figyelt kérdés
Nem hittem el, hogy le merik tiltani, ezért nem máűsoltam ki a megadott elérhetőséget.

2014. júl. 16. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre mondta Napoleon: Ez nem bűn , ez hiba. Van egy tippem.Menj ki külföldre,és egy internet caféban lépj be. Nem tudom milyen messze laksz a határtól?
2014. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1- es ,hogy írhatsz ekkora egy hülyeséget?


Töltsd le a Tor böngészőt, proxyt használ, így minden megy tovább úgy mint régen.


Ez is csak egy újabb mutyi, hogy valaki jól járjon, amúgy meg nem értem, hogy az unibetet miért tiltották le, mikor európán bejegyzett cég, és a svéd tőzsdén szerepel, azt hitték a fejesek, hogy majd két helyre fog adózni vagy mi?

2014. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hatvanháromévesen, lábak nélkül ülök a harmadik emeleten, és pőróbálok élni. Amit leírtatok, abból semmit sem értek, és bár tudom, hogy van megoldás, de nem tudom a technikai részét lebonyolítani. A "hülyeség" ellen nem tiltakozom, de mint mondottam, nem az igazságot keressük, hanem a megoldást! Azért köszönöm!
2014. júl. 17. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet!
2014. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt pontosan leírják mit kell csinálni.

2014. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!