Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akinek volt/van fogszabályzója...

Zsófi006 kérdése:

Akinek volt/van fogszabályzója annak mi a tapasztalata? Meddig nehéz enni vele? Meddig fáj? Írjatok!

Figyelt kérdés
Tegnap rakták fel a fogszabályzómat,és nagyon nehéz vele enni,meg elég idegesítő is hogy ott van:(Szerintetek meddig lesz ilyen nehéz?
2010. okt. 15. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, előbb-utóbb megszokod, max. egy-két hét.
2010. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké...köszi:)amúgy már sokkal jobb,mint tegnap,úgyhogy valószínű tényleg hamar megszokom hál'istennek!!!:)
2010. okt. 16. 13:06
 3/4 anonim válasza:
Nekem már több mint egy éve van. Én egy héten belül megszoktam, és nem is fájt mikor felrakták. Viszont amikor húznak rajta, az nagyon kellemetlen, legalábbis nekem. De az is elmúlik 1-2 napon belül, úgyhogy ne aggódj, nem olyan borzalmas :)
2010. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oks,köszi!:)
2010. okt. 17. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!