Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valakinek van hosszabb távú...

Valakinek van hosszabb távú tapasztalata valamilyen meditációról?

Figyelt kérdés
Szándékosan nem az Ezotéria rovatba tettem a kérdést :)
2010. dec. 2. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én letöltötten egy Balogh Béla meeditációs zenei aláfestésű albumot, ilyen szöveg ment hogy egyesülök a világegyetemmel, ideális társat választok aki lojális stb. Ez egy példa volt az albumből, de velem azon a héten csupa rossz dolgok történtek miután meghallgattam. Lehet, hogy nem ártalmas, de engem érdekelnének személyes tapasztalatok. Volt hozzá leírás, hogy elég csak hallgatni nem is kell rá figyelni, mert ezt az ember tudatalattija veszi.
2010. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem az az 1 hét időtartam egyszerűen kevés volt ahhoz, hogy a CD hatásának tulajdontísd azokat az eseményeket.


Én 6-7 éve volt hogy 3-4 hónapon át napi 3-4x relaxáltam ellazított testtel, csukott szemmel, hagyva az elmélet rohanni és lecsendesülni. Azt vettem észre, hogy sokkal nyugodtabbá váltam közben, a negatív érzelmi kilengések szinte megszűntek... De aztán abbahagytam...


Most gondolkozok újból belefogni valami rendszeres technikába.


De az igazat megvallva én inkább a Zen felé mozdulnék el kedves első (anélkül hogy igazán tudnám mi az :) ), ahelyett ,hogy meditáció alatt is valami külső forrást kapcsolok az agyamra (az audió CD) ahelyett inkább valahogy magamra szeretnék figyelni, a magam belső világát észrevenni...

2010. dec. 3. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!