Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan nevezik azt, amikor...

Hogyan nevezik azt, amikor valaki más fajúnak (állat) identifikálja magát?

Figyelt kérdés
Van ugye a therian, aki előző életében állat volt, majd emberi testbe született újjá, van a furry, aki nem magát identifikálja állatként, hanem úgynevezett fursonája van (egy külön állat karakter, aki az illető személyiségét viseli magán). Ha valaki mondjuk sivatagi rókának identifikálja magát, de nem előző életében volt az, hanem a jelenlegi életében az, akkor arra van valamilyen külön kifejezés? Ugye a therian az nem jó, mert az tudtommal kifejezetten az, aki előző életében volt állat.

2023. aug. 16. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Skizofrén.
2023. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Úgye hogy jó film az arany iránytű???
2023. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Otherkin

[link]


De ne skatulyázd magad semminek. Azok csinálják ezt, akik semmit nem tudnak felmutatni az életben, de valamitől különbnek és egyedinek akarják mégis mutatni magukat. Az ilyenek szoktak villogni mindenféle egzotikus fóbiák, betegségek, ideológiák tagjának. A társadalomnak egykutya: bolond/elmebeteg.

2023. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, mert én mit tudok felmutatni az életben? Azt, hogy a legmagasabb végzettségem az általános iskola, ahol 5. osztályosan megbuktam, aztán második próba után kirúgtak, és másik helyen jártam ki a maradék éveket? Vagy azt, hogy egy leszázalékolt csicskamunkás lett belőlem lópikula fizetéssel? Ennél többre nem vittem, semmi életkedvem, semmi ambícióm semmihez még mindig, csak a képzeletemben "élve" tudom elviselni a világot. Sokszor csak arra vágyom, hogy egy vadon élő állat lehessek, akit békén hagynak, végtelen szabadsággal, és egy embernél esztétikusabban is nézzek ki. Nekem akkor már úgyis mindegy, hogy otherkin vagy bármi más vagyok-e, nem? Legalább minimálisan elnyomja az állandó szenvedést.
2023. aug. 22. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor jól gondoltam, ha normális életed lenne akkor nem menekülnél a valóságból a fantáziavilágba.

Nem leszel semmilyen állat, akármennyire szeretnéd. Emberként elvonulni a vadonba egyenlő a halállal (éhen halás, mérgezés, kihűlés, vagy más vadállat támada). Egy vadon élő állatot sem hagynak békén, mert még a csúcsragadozókat is kilövik.

2023. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre szerintem a megfelelő gyűjtőfogalom a "hülyék" vagy az "agyatlanok" lenne.
2023. szept. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!