Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki adna választ erre a...

Valaki adna választ erre a kérdésemre hogy mi történik velem?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és bizonyos fajta változásokon megyek át a mai napig. A munka helyemen is néha mintha nem lennék teljesen önmagam valahogy már automatikusan mintha átváltanék valaki más személyre. De nagyon halványan veszem észre magamon még inkább a viselkedésemen.

De valahogy olykor , néhol úgy vagyok vele , hogy nem érdekel és inkább hagyom magam ennek a féle irányításnak.

A másik fele a dolognak , hogy úgy veszem észre magamon , hogy valamit látnék az embereken és nem tudom , hogy mi az vagy mit.

Munka helyemen is mikor valakire ránézek mintha valamit látnék rajta főleg mikor a szemére. Ma is mikor az egyik munkatársamra ránéztem a szemére olyan sötétséget láttam rajta , majd mikor bement az étkezőbe majd jóval később kijött mintha kitisztult volna. Mostanában olyan furcsa jelenségeket élnék meg.

Meg mintha látnám magamba az emberek arcát és mintha néha bezsélnének hozzám valami belső hangként. Ez lenne a lelkiismeret vagy mások lelki ismerete? Meg mintha néha valami belső hangokat hallanék magamba. Mintha valami megélt tapasztalatok beszélnének hozzám, hogy mikor mit kéne csináljak és mit ne.

Néha nem értem ezeket a dolgokat.



2023. aug. 23. 13:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem beszélj egy pszihológussal.
2023. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fáradt és éhes volt, pihent és evett-ivott.

Relytéj megoldva.

2023. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pszichológus
2023. szept. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!