Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szituáciorol?

Figyelt kérdés

Többen így lent voltunk a Balatonon, buliztunk beszélgettünk. Én nagyon csendes vagyok alapból és nem nagyon beszélgettem. Meg úgy éreztem nem látnak szívesen. Nem zavaró hogyha van egy társaság és abból az egyik ember nagyon keveset beszél?

Meg az egyik fiú a havejával piszkált hogy aludjak vele amit nem értettem miért de ez nem zavart.

Meg utolsó nap osszepakoltunk a szalagon és a csapatból 4-5 én elmentek, és én is az egyik lánnyal mentem haza vonattal.

Nem találhatták furcsának hogy előbb hazajövök?



2023. aug. 26. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett volna furcsa? Illetve miért nem olyan baráti társasággal mész bulizni, akikkel jól érzed magad végig? Illetve hány éves vagy?
2023. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!