Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Régebb óta egyedül érzem...

Régebb óta egyedül érzem magam! Miért lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igazából a problémám az lenne, hogy nagyon sokszor érzem magam egyedül akárhol vagyok. Alapból kicsit csendesebb típus vagyok, de egyébként nagyon szeretek beszélgetni. De sajnos úgy veszem észre hogy valami baj van. Mindenkivel akivel beszélni szeretnék, legyen az munkatárs, sosem hallgatnak végig, vagy ha meghallgatnak akkor nem szólnak az én szavamhoz semmit.Vagy egyáltalán nem is szólnak hozzám a társaságban.De persze, ha alig szólalok meg mert rossz napom van akkor megjegyzik hogy milyen csendes vagyok és hogy velem nem lehet beszélgetni. Pedig igénylem és próbálok én is témát felhozni olykor, de úgy érzem hogy unalmas vagyok és senki nem szeret.. ugyan ez van kb a családommal is. Sajnos barátaim nincsenek már kiskorom óta, szóval ez is megnehezíti a dolgomat. A párom szerint csak túlzásba viszem ezt, illetve túlgondolom. Ti hogy vélekedtek erről? Úgy érzem hogy az egész világ ellenem fordul.. sehova senkivel nem tudok elmenni szórakozni, pedig fiatal vagyok és ki szeretném használni a fiatal éveimet de ehelyett folyamatosan csak dolgozom (3 műszak). Szerintetek hogyan javíthatnék ezen az állapoton?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

21/L


2023. szept. 2. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Introvertált vagy, ahogyan én is. Illetve feltételezhetően az átlagon felüli intelligenciád van, ezért akárhogy is próbálsz lehajolni, megérzik. További tippeket nem szeretnék adni, mert az a személyiségedre veszélyes lenne, és hidd el, így nem lesz happy end. Dolgozz inkább az önismereteden. Érdekesség, de tapasztalataim alapján így van: Ha megismerted önmagad, onnantól kezdve bárkit kiismerhetsz, nagy valószínűséggel helyesen.
2023. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!