Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért próbálnak megalázni az...

Miért próbálnak megalázni az emberek az alkatom miatt?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy elég vékony vagyok, 50kg/172cm, és egyáltalán nem vagyok kifejezetten izmos. És azért vetődött fel bennem a kérdés, mert nem egyszer vágtam már földhöz 100+ kilós embereket, vagy nyomtam le szkanderben, és bizony nyilvánvaló volt, hogy nem hagyták magukat. Legalábbis az arckifejezéseik alapján. Meglepődtek, de sajnos pl a munkatársaim gyengének gondolnak. Bár okot nem adtam rá, legfeljebb annyit, hogy nem szeretem összekoszolni a kezem, de messze nem is az a munkaköröm.
2023. szept. 2. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el nem a testalkatod a problema, hanem a koros hazudozasod, hencegesed a semmire. Majd pont az 50 kilos palcikaember fog 'foldhoz vagni' masokat, nyilvan...
2023. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem értetted meg a kérdést. És igen, nagy hencegés, hogy pálcikaember vagyok, igazad van. Csak odáig nem jutottál el, hogy a földhöz vágás nem testsúlytól és erőtől függ. És hidd el, a földön nem olyan puha a landolás mint egy tatamin. Illetve azt is, hogy bizony kevesen tudnak lenyomni bal kézzel. De bizonyára te mindenek felett vagy, így megalázkodom nagyságod előtt, másképp mondva hülyékkel nem vitatkozom, hiszen hiábavaló.
2023. szept. 3. 00:13
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak az alkatoddal lehet baj, hanem a stilusoddal, de azzal biztos
2023. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki kérlek. Én leírtam ide valamit, és ez alapján határozod meg a stílusomat? Elárulom, a való életben nem vagyok ekkora gyökér, különben nem viselnének el a munkahelyemen, és nem lennének barátaim sem. És igen, van egy stílusom, ami nem mindenkinek tetszik, ez ilyen. Nem is keresem az olyanok társaságát, csak minduntalan megtalálnak az ostobaságaikkal. Íme a példa.
2023. szept. 3. 08:46
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Javaslat következő kérdésnek:

- Miért kötnek bele a stílusomba? Ez nagyon megalázó!

- Miért mondják az emberek, hogy hazudok? Ez nagyon megalázó!

2023. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hazudok? Én ugyan nem vagyok ellenére egy személyes találkozásnak, nyugodtan rám lehet írni privátban, aztán majd megbeszéljük. Ha akarod, földhöz is váglak a saját erődnél fogva, akármekkora kétajtós szekrény vagy.
2023. szept. 3. 10:09
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
#6 azt hiszem most mentel at 100%-ban szanalmasba. Eddig csak egy arrogans, tesztoszteron-tultengeses kamasznak tuntel, de rajottem hogy nalad komolyabb bajok is vannak.
2023. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondoltam, amit leírtam. Szóval aki okosnak és erősnek hiszi magát, az nyugodtan rám írhat, aztán megtárgyaljuk személyesen. Ennyit a szánalomról.
2023. szept. 3. 10:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy te nem erzed mennyire rettenetesen szanalmas dolog kihivni ismeretleneket a hora, 'jatsszuk le, mano-a-mano', hogy majd te jol lenyomod?
2023. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok kezdődik a iskola, frusztráltak most a kicsik
2023. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!