Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szüleim folyton veszekedtek...

A szüleim folyton veszekedtek fiatalkoromban. 32 éves vagyok és félek a párkapcsolatoktól (nem is volt még). Valaki hasonló helyzetben? N

Figyelt kérdés

Olyan vkire tökre vágyom, akivel megismerhetnénk egymást, csinálhatnánk programokat, együtt tölthetnenk az estéket, az ünnepeket, stb., de csak nőt tudnék elkèpzelni szex nélkül.

A kérdès bennem, amivel nem jutok előrébb, hogy ez a tapasztalatok hatására alakult ki, vagy így működöm (vö. aszexualitás).

A rossz családi háttér biztos nem hozza automatikusan ezt a felnőtt viszonyulást, de tökre érdekelne, hogy van -e másnál hasonló


2023. szept. 3. 17:20
 1/8 anonim válasza:
Ez teljesen érthető és normális.
2023. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nő vagy és a nőket szereted?

Nem kivehető,lehet a szüleid miatt van ez de az is hogy így születtél

2023. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Mi van a TELEX mosta az agyad a héten?


Amúgy mi az istent akarsz ebben a témában idegen emberektől? Menj el szakemberhez és konzultálj vele. Ha fontos vagy magadnak, akkor meg kell értened a mozgatórugóidat. Nehogy már igénytelen módon anonim emberektől kérjél ilyen fontos ügyben véleményt.


ISTENEM!

2023. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Terapeuta vagy pszichiáter javasolt hosszas beszélgetésekkel, önismerettel stb.
2023. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Ui.: 3-as, mindegt normálisan is le lehetett volna pötyögni kevesebb betűvel korrekten.


Legyen szíves a személyes hisztérikus viselkedését nem egy idegenen levezetni, aki ráadásul segítséget keresve fordul hozzánk, mint kommentelőkhöz.

2023. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindezt*
2023. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

5: Bruhahahahhahahahahhahahaha


Képmutató!

2023. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Hetero férfi vagyok, és nem vagyok asszexuális. Sajnos előttem sem volt túl jó párkapcsolati minta a szülők részéről. Ellenben mindíg is nagyon vágytam rá hogy párkapcsolatom legyen, igaz csak 27 éves koromra sikerült.
2023. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!