Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek sincs probléma...

Szerintetek sincs probléma azzal ha valaki könnyen megsértődik?

Figyelt kérdés
Én eléggé sértődékeny típus vagyok. De úgy gondolom hogy sok embernek téves elképzelései vannak a mai világról.
2023. szept. 4. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés alatt két állítást látok, de nem látok összefüggést.

Egyébként csak magadnak ártasz vele.

2023. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
De, van.
2023. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

A sok ember meg úgy gondolja neked van téves elképzelésed.

Mondjuk az se mindegy min és mennyire sértődsz meg. Mert ha én elhordalak mindennek és lecseszlek full jogos. De ha olyanokon, hogy csúnyán néztem rád, rossz hangsúlyt használtam, de nekem a kommunikációmmal nem volt szándékom téged megsérteni akkor ja. Veled van baj.

2023. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen kolléganő. Annyi ezzel a probléma, hogy gyakran mindenki számára érthetetlen dolgokat állít és folyamatosan generálja ezzel a feszültséget. Elég mérgező ez egy munkahelyen, ahol egyébként is muszáj kezelni a tényleges konfliktusokat, mert senki nem hobbiból jár oda. Azt javaslom egyébként, hogy ha úgy látod mások jobban kijönnek egymással és te érzed magad folyamatosan sértett félnek, akkor tarts egy kis önvizsgálatot. Van olyan helyzet, hogy mindenki más a hülye, de azért elég ritka.
2023. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!