Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhattál volna születé...

Ha választhattál volna születésedkor, akkor állat vagy ember lettél volna?

Figyelt kérdés
Ha állat akkor milyen?
2010. okt. 16. 21:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
jeggyűrű mindfölött jeggyűrű megörjít és ha haza érsz mindig monadni kell hogy hogyvagy dárgaszágom?
2010. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Állat. Kipróbálném azoknak az oszttársaimnak az életét, akiket mindenki utál.

Komolyra fordítva a szót: Én is madár lennék. Mégpedig rézfąszú bagoly. Na de mostmár tényleg komolyan madár lennék és mindegy, hogy milyen csak ne költöző. Sokszor álmodom arról, hogy repülök. :)

2010. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egyértelműen állat. Farkas, valamilyen ragadozó madár, pl sas, vagy delfin, a lényeg az, hogy szabad, nem fogságban tartott. Az már nem érdekelne, ha a természetben megdöglenék, csak az embereket kerüljem el :)
2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Inkább állat.Rossz dolog folyton filozofálni az élet nagy kérdésein.Na és persze az állat csak akkor támad másik állatot ha éhes vagy ha a kölykeit/territróriumát védi az ember viszont ok nélkül sportból.Ha választhatnék leopárd lennék a csendes vadász vagy kardszárnyú delfin mert ők családban élnek és a család az emberi lét egyik legnagyobb pozitívuma ..ha nem a legnagyobb. :)
2017. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én legszívesebben macskának születtem volna. (=


De sajnos nem így lett.

2020. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!