Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz magad személyéről?

Mit gondolsz magad személyéről?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2023. szept. 15. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy okos ember tanácsa alapján ezt:

Tökéletes vagyok. Mindenki más csak gyenge utánzatom lehet. 65+f

2023. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokmindent. Tisztában vagyok a határaimmal, feszegetem is. Részben a megfelelési kényszer vezérel, részben pedig a megélhetési kényszer. Ezen felül van egy aljas, manipulatív, jó okból kifolyólag nehezen kiismerhető oldalam, illetve van egy önzetlenül szerető oldalam is, utóbbit viszont csak a hozzám legközelebb állók láthatják. És pont nem érdekel, hogy rajtuk kívül ki mit gondol rólam. Ahogyan az sem, hogy rajtuk kívül kin, és hogyan gázolok át a saját erőmből, a saját érdekemben.
2023. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túlzottan emberi.

40F

2023. szept. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia. 71 F Azt, hogy nagyon jó nekem, mert a mennyei ATYA gyermeke vagyok, a Jó Pásztor, az ÚR JÉZUS KRISZTUS juha, a menyország várományosa, ráadásul olyan emberből lettem ezek, aki gonosz, gyáva, lelki beteg, stb volt, de jófelé változás után vágyódó volt, és akart jó ember lenni. Magamat a bűnös életemből nem tudtam megváltoztatni, de neveltetésem és családi kapcsolataim megmutatták az egyetlen Személyt, Aki tud és akart rajtam segíteni. Kértem ŐT-ISTENt-hogy segítsen rajtam. Megtette, és teszi, és fogja tenni, amíg a mennyei hazába érek.
2023. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hogyan lehet, hogy ti jobvan tudjátok, én mit gondolok magamról. A másik meg a gondolkodás sem lehet az errőssége a pirosat nyomónak.

Egyébként amit írtam, mindenkire igaz.

2023. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igaz utolsó ezutóbbi.
2023. szept. 20. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy mindenkinek úgy kellene elfogadnia magát, ahogyan van. Mindenki érezze jól magát a bőrében. Persze nem arról van szó, hogy ne adjon magára semmilyen formában. De ha sportos a természete az is ő, meg ha bálnává növeszti magát, az is. Az önvád, önmagunk másokhoz méregetése káros, meg ne más elvárásainak akarjon senki megfelelni.
2023. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!