Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok Woody Allen...

Mit gondoltok Woody Allen filmjeiről, személyéről?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Réteg közönségnek szóló filmjei vannak. Rá kell hangolodni.

A filmjei egyedi látásmódot, sokszor "görbe" tükröt tartva élénk mutatják a párkapcsolatok, együttélés és társadalmi, közösségi kérdések viszásságait.

Az ember maga legkevesebb "furcsa", de tehetséges.

Hangulatfuggő, de szerettem a filmjeit. Nem biztos, hogy most rá tudnék hangolódni valamelyik filmjére.

2022. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Megkufircolta a neveltlányát. A filmjei viszont zseniálisak. Intellektuális mozik.

Szétválasztani a művészt és az embert nehéz dolog:

- Allen..

- Jacko, óriási zenei hatás, sötét triádok + pedofilia

- Mercury, óriási zene, óriási fazon, viszont például a fideszes Queen-rajongókban megtekeredik a propaganda-infúzió, ha megtudják meleg volt és kisül a maradék kis morzsányi agyuk a kognitiv disszonanciától

Nem vezet semmi jóra, ha egy művészt külön-külön igyekszünk megitélni.

2022. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan bolond volt de zseni, mint általában a művészemberek. Én is szerettem a filmjeit, a görbe tükröt, a szellemi intelligenciát, és a morbid humorát, nekem is hasonló humorom van. De el tudom képzelni hogy egy öntelt fickó volt, bárkit megkaphatott. Még nem olvastam el az életrajzi könyvét.
2022. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van pár jó filmje:

Fogd a pénzt és fuss

Süti nem süti

Kék jázmin

Amit tudni akarsz a szexről

2022. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bferike válasza:
100%

Én imádom :

A Füles a késői munkái közül, is kiváló.

Míg a koraiból a Rádió aranykora zseniális.

2023. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!