Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félnek tőlem a fiúk?

Miért félnek tőlem a fiúk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen közeledek feléjük és megszeppennek de nem tudom hogy miért van ez. Nem mernek a szemembe nézni de viszont mindig teszik nekem a nagymenőt. Nem tudom mit csinálok rosszul de kicsit már elegem van ebből hogy mindig zavarba jönnek tőlem.

2023. okt. 16. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
LEhet büdös a lábad.
2023. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Én mernék simán:)
2023. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
"LEhet büdös a lábad." - mit meg nem adnék egy szagos lábú lányért. Az arcomba dörgölném az egész nap viselt nejlonharisnyáját, puszilgatnám a lábfejét, nyalogatnám a lábujjközeit. Kész orgazmus lenne nekem.
2023. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

17F

Csak nem hajlandóak elhinni, mert azt gondolják csak barátságos vagy és ha túlgondolják és kezdeményeznének akkor elrontanák azt a "baráti" közeledést is ami van.


Könyvet tudnék írni, hogy mi hogyan és miért van, saját tapasztalatok és megfigyelés alapján, de sokáig tartana telón gépelni, nem is olvasná el senki, és sok helyet foglal a threadben. Ha kell akkor privát üzenetben megpróbálom elmagyarázni.


Úgyhogy ha tényleg akarsz valamit, csak mond meg nekik. A legtöbb srác nem tudja hogyan dolgozza fel, úgyhogy az őszinteség a leghasznosabb.


Mert hacsak nem nézel ki úgy, mint Gorlok a pusztító, valószínűleg nem a külsőd a bajuk.

2023. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én a munkahelyemen vagyok így egy lánnyal. Ő az Álomszép Alícia.

Álomszép Alícia nálam 10-15 évvel fiatalabb. Nem bírok sokáig ránézni, mert hogy attól félek, hogy nem bírom abbahagyni a ránézést. Bizony, bizony Isten leggyönyörűbb teremtménye. De ugyan mit is kezdhetnék vele? Nálam fiatalabb én pedig igazából bizonyos szempontból semmire sem vittem. Nálam könnyedén találhatna hozzá jobban illőt. beszélgetni nem szeretek vele, mert feláll tőle a f.szom. Ha pedig a szemembe néz, akkor szégyenlem magam. ki vagyok én, kis ember, földi halandó, hogy rá merem emelni tekintetem egy angyalra? Sz@r ez így. De az még sz@rabb lenne , ha jobban megismerném és az illúzióim teljesen összeomlanának. Így legalább csodálhatom őt távolról.

2023. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

#5


Tesó. Keress egy terapeutát. Ez nem egészséges. De így, kicsit sem.

2023. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos szép lány vagy. Én mernék a szemedbe nézni. Sőt az igazi szépség nem látható profilból csak ha valakinek a szemébe nézünk mert a szem a lélek tükre. A tekintet az ember maga.

Ami szép vagy túl tökéletes attól gyakran félnek mert azt érzik nem elég jók vagy nem elég méltók hozzá/rá. :)

2023. okt. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatal srác koromban én is "féltem", inkább tartottam az általam úgynevezett "ELVÁRÁSOS" lányoktól. Van a lányok között egy olyan attitűd, egy testbeszéd, mimika, hanghordozás és külső jegyek együttállása, ami azt sugallja, hogy neki "meg kell felelni", meg sem mersz szólalni, mert tartasz a lekezeléstől, egyfajta felsőbbrendűségi attitűd manifesztálódásától. Sok ilyen lányt ismertem sráckoromban, kerültem is őket, mert valahogy az sugárzott le róluk, hogy mindenkinél többre tartják magukat, beképzeltek, arrogánsak, elérhetetlenek.


Nem lehet, hogy a kérdező kisugárzása ilyen hangulatot kelt a fiúkban/férfiakban?


Mondjuk ma már, középkorú pasiként ha utamba sodor a sors egy ilyen típusú nőt, akkor már csak röhögök, vagy direkt trollkodok is vele, hogy érezze, hogy nem hat meg ez a viselkedés, de egy önmagában bizonytalan, fiatal fiút simán be tud paráztatni ez a stílus.

2023. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!