Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek tőlem a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek tőlem a fiúk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt érzem, hogy a fiúk "félnek" tőlem. Kb. 12 éves korom óta tapasztalom ezt, immár hosszú évek óta és nem értem mi ez a furcsa távolságtartás részükről. Rendezett, ápolt külsőm van, igyekszem szépen öltözni, sminkelek, de nem esek túlzásba. Normálisan viselkedek mindenkivel, ellenszenvre nem adok okot, bár előfordul, hogy csendes vagyok bizonyos esetekben.

Ilyen és ehhez hasonló szitukban voltam már:


egy fiúval szünetben random váltok pár szót, minden okés, a következő órán párba osztanak vele, erre a fülem hallatára közli nemtetszését egy barátjával


angol órán játszunk: mindneki sétál a teremben zenére, amikor a zene megáll angolul kell beszélgetni a hozzánk legközelebb állóval, erre mikor a fiú meg tudja, hogy velem kell beszélnie szószerint elfut a terem másik részébe


rám ír a házival kapcsolatban, váltunk is pár szót a sulival kapcsolatban, kedves rendes, másnap küldök neki követési kérést instán és nem fogadja el...


aztán órán párba osztanak, jól együtt működünk, minden okés, hosszú ideje ismerjük egymást de nem jegyzi meg a nevem/nem szólít a becenevemen holott tudattam vele


ez csak pár apró szitu, hogy mik fordultak elő, persze több ilyen is volt...mindegyik különböző fiúval történt


mi ez a furcsa távolságtartás? Vagy félelem? Zavarban vannak? Tényleg nem értem, mert mindenkivel normális vagyok és alapvetően ők is azok másokkal, csak velem furák.

Nem értem miért van ez :((



2023. aug. 27. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom, az a típus vagy, aki lemegy a szénbányába, magától feljön a szén. Más magyarázat nincs.
2023. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Háth, erre csak “azok” a fiúk tudják a választ, akik ezt csinálták. Itt bárki bármit mondhat, nem tudjuk biztosra mi áll e mögött. Csak tippelni tudunk. Én ezeken nem gondolkoznék. Számítanak neked azok a fiúk? Ha nem, akkor felesleges ezen gondolkodni. Ha valamelyik tetszik neked és tetszené neki is, akkor nem így viselkedne. Röviden : Aki nem számit, arra nem kell időt vesztegetni.
2023. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%
Hát, ezek tahók, akik talán abban a korban is vannak, hogy max a fortniteot meg a minecraftot tudják magukhoz közel engedni, a lányok pedig biztos még nem hatják meg őket vagy valami. Most úgy nézem ezek kb évfolyam társaid és osztálytársaid lehetnek. Biztos nem akarnak ilyen körben barátkozni meg stb mert nem bírják ezt a közeget vagy valami. Hany eves vagy? 15 körül tippelnélek a kérdés alapján.
2023. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Itt a srácokkal van a baj, nem veled.
2023. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
95%
Hát figyelj. Nyomorultak :D
2023. aug. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
75%
Normális vagy, ezért!
2023. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2023. aug. 28. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne taknyokra próbálj nyomulni! Keress igazi pasit!

A világ nem az osztályod! Nyisd már ki a szemed! És nőjél fel!

2023. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Johnny8211 válasza:
Ez most komoly? :-) Ha rendezett a külsőd, kedves vagy, stb, akkor semmi okuk rá...
2023. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!