Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gyenge vagyok bizonytal...

Nagyon gyenge vagyok bizonytalan és határozatlan azért van mindig a sírásra kéztetésem egész emberi életemben!?

Figyelt kérdés
Hogy mindig bőgnék,zokognék, vagy csak egyszerűen kivannak készülve az idegeim és hót lelki beteg vagyok pszichésen egyaránt nem vagyok rendbe!?

2023. okt. 17. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen, biztosan. Később még nehezebb lesz és valaki majd ezt észreveszi és kihasznál.
2023. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor esetleg fordulj szakemberhez.
2023. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakemberhez fordulj, ne az internet népéhez, ha ilyen szinten van az elméd.
2023. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez azt jelenti, hogy van dolgod az életben és mielőbb rendezned kellene dolgaidat. Testi-lelki dolgoktól a környehetedig.


Senki ölébe nem pottyan a béke és nyugalom, változtatni akarás és tettek hosszas munkája.


Fel a fejjel és apró lépésekben merj startolni.

2023. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichomókushoz kéne menned. Nagyon nem oké amit leírsz!
2023. okt. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!