Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jobb vagy rosszabb kedved...

Jobb vagy rosszabb kedved lesz,miután gyakoriztál?

Figyelt kérdés

Feltéve,hogy tényleg informálódni jársz az oldalra,kérdésekre keresel választ. Én folyton azt látom,hogy segítség nem sok jön,viszont mindenhol csak ítélkezés meg trollkodás van. Függetlenül attól,hogy melyik fő témakör melyik kérdése van, az óvodáktól kezdve, a mosáson át a termeszettudományokon keresztül az autoszerelesig minden topikban ilyesmi megy. Szeretném hinni hogy az emberek nem ilyenek csak az itt lévők...de úgy gondolom,attól tartok,ilyenek az emberek,mikor nincs rajtuk az álarcuk,és tét nélküli a dolog. Ez elkeserítő,ezért nekem mindig rosszabb kedvem lesz. Mindig elhatarozom,több kérdést nem írok ki,pedig tényleg ritkán,pár havonta van csak kérdésem,de a legtargyilagosabb kérdés is elmegy beszólogatásba, még az is,amire azt gondolnám,ebbe már tényleg nem lehet belekötni. De nemcsak az én kérdéseimre vonatkozik ez,amblokk ezt látom az egész gykorin.

Szóval,jobb vagy rosszabb hangulatod lesz pár itt töltött (jó esetben csak) perc után?


Ugyanitt,várom a válaszokat,van e olyan magyar fórum,ahol nem trollkodás megy,hanem csak a konkrét kérdésre konkrét válaszok.

Ui. Nem várok meleg hógolyót,ez a kérdés is lehet elmegy szurka-piszkába..


2023. okt. 23. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Jobb
Rosszabb
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy látom, ahogy a kérdező.
2023. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érthető. Jó ideje elfogadtam már, hogy vannak problémás egyedek, így már nem hatnak meg, csak sajnálom őket vagy azokat, akik pl tahóságuk áldozatául esnek.


Ilyen esetben pedig dobom a mentőövet annak, akik ártatlan lélek és egyáltalán nem azt érdemli, amit kap.


S jól érzem magam, hogy segíthetek, főleg adott témákban, amiket nézek, mert érdekel.

2023. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, milyen kérdéseket látok
2023. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam meg inkább attól függ, hogy milyen feleleteket látok. Nem arra gondolok, hogy aki más véleményen van mint én, az téved, hanem arra, amikor a kifejezetten egyöntetű válaszokra valaki pirosat nyom.
2023. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen úgy látom, ahogy a Kérdező, és rosszabb kedvem lesz, ha idelátogatok, mert tényleg sok nagyon rosszindulatú megjegyzést látok. Engem is elkeserített, hogy tényleg ennyi önző, gonosz, bántó ember van?

Én nem szoktam kérdéseket feltenni, csak válaszolni, de most már nem követem a kérdésekre adott többi választ, mert nagy része beszólogatás, szúrkálódás, kötözködés, nem csak a kérdező felé, hanem a többi válaszoló felé is. Már megfogadtam párszor, hogy nem kattintok ide, de mivel előfordult, hogy tudtam segíteni a kérdezőnek, ezért a segítő szándékom mindig idehoz. De tényleg nagyon rossz itt a felhozatal, ijesztően sok a gonosz ember!

2023. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

„Általában amikor az emberek sok időt töltenek passzív információ befogadással, olvasnak, de nem kommunikálnak másokkal, utána arra panaszkodnak, hogy rosszabbul érzik magukat” – fogalmazott David Ginsberg, a Facebook kutatási igazgatója.


A Yale és a San Diegó-i Egyetem kutatásai már korábban kimutatták, hogy akik sokat kedvelik ismerőseik bejegyzéseit, később önértékelési gondokkal, kisebbségi komplexussal küzdhetnek majd.

2023. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%

Változó.

Mindkettőt előfordult már.

2023. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!