Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van más is aki nem akar...

Van más is aki nem akar megöregedni/fiatalon akar meghalni?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi haszna a hosszú életnek. Az ember megráncosodik, megcsúnyul, kerülhet olyan állapotba is, hogy a rokonoknak kell ápolni, ellátni őt. Aztán beteg lesz, sokáig szenved, és végül meghal. Arról nem is beszélve, hogy közben végig kell néznie, ahogy mindenki más is meghal körülötte. Szülők, nagyszülők, ismerősök...

2023. okt. 29. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2023. okt. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretnék fiatalon meghalni, de 60 év múlva. Azaz 126 évesen.
2023. okt. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen. 43 éves vagyok, tehát fiatal már nem vagyok, de még öreg sem. Úgy gondolom, hogy legkésőbb 50 éves koromban befejezem.
2023. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Arra törekedj, hogy jó tartalmas és viszonylag egészséges életet éljél a szeretteiddel, sajnos benne van a pakliban, hogy a körülötted lévők halálára fel kell készülni. Abba nem gondoltál bele, ha te patkolsz el hamarabb az másnak fog fájdalmat okozni? De hogyha ennyire unatkozol és öngyilkos hajlamaid vannak adok kötelet, az ilyen emberekért nem kár.
2023. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyet értek. Semmi értelmét nem látom a hosszú életnek.
2023. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Én szeretnék fiatalon meghalni, de 60 év múlva. Azaz 126 évesen."

Jól mondja a 2-es!

2023. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

48 vok. Valszeg van még minime 40 évem. De most már a sz@rabbik 40 jön...

:-/

2023. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7. válaszadó:

Ha ez vigasztal, én sosem éltem igazán, egy mellékszereplő vagyok azok életében, akik élnek.

Leszámítva pár hónapot az életemből a huszas éveim elején. Akkor nem érdekelt semmi. Csak az, hogy itt és most jó nekem. :)


Ki akarna megöregedni?

Nov. 1.

Apám 46 évet élt, ha hasonló génjeim vannak, akkor remélem én sem élek nála tovább, és elvisz egy infarktus. A túlélni és az élni között van egy kis különbség.

2023. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én addig szeretnék élni,ameddig még örömömet lelem benne és nem csak túlélek.Nem szeretnék 80 évesen másokra szorulva fájdalmak közepette tengődni,inkább vigyen el egy infarktus a semmiből 50 évesen...
2023. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Az utolsó véleményét én is osztom.


Bár volt elég csalódás, baj és halál is az életemben, de pozitív próbálok maradni és megtalálni a szépséget a legszürkébb hétköznapokban is.


"Az élet értelme, hogy próbáljuk meg jól érezni magunkat a bőrünkben és segítsünk másoknak is hogy ők is jól érezzék megukat!"

2023. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!