Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van az elpirulás?

Mitől van az elpirulás?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok hülye.

Most Februárig vannak ilyen táncpróbák és ugye a fiú, aki a párom tetszik nekem. Amikor először párba kellett állni, a barátnőim megjegyezték, hogy vörös a fejem.

Na de tényleg, valaki tipp, bármitől szinte azonnal el tudok, ha kacagok, ha ideges vagyok, ha leégetnek, stb.


nov. 8. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a választ: izgalom, izgatottság, zavar, stressz miatt van a pirulás. Nem tudod higgadtan kezelni az érzelmeidet, és míg a mimikádat vagy viselkedésedet vissza tudod fogni, a pirulást nem lehet szabályozni. Idővel elmúlhat, ha már megszoktad a helyzetet.
nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet testmozgástól is. Meg piálástól is.


Mié gondolod, hogy buta vagy?

nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem iszok és azért gondoltam ezt, mert azoknak az embereknek ez a kérdés egy nagy hülyeség, akik azért vannak fent, hogy belekössenek a kérdésekbe.

1- hogy kezeljem higgadtan? Ne figyeljek rá?

nov. 8. 19:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és 16/L
nov. 8. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy Neked kedves ember közelsége, érintése (tánc), általa okozott izgatottság és ehhez hasonló helyzetek idézik elő.

Tetszik a táncpartnere, ezért pirulsz el. Ne törődj vele, hogy izgulsz, más is van így.

nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!