Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy én soha nem...

Miért van az hogy én soha nem kapom meg a kellő tiszteletet és figyelmet amit kiérdemlek mint mások?18f

Figyelt kérdés
Engem szimplán azért zavar ez, mivel külső visszacsatolás nékül eléggé bizonytalan vagyok magamban még ha tudom is hogy a sok erőfeszitésemnek, kitartóságomnak és egy kis szerencének köszönhetem ha valamiben sikerem van, csakhogy ezt valamiért nálam nagyon kevés ember van hogy tiszteli és ősszintén tud gratuálni nekem ezekben, viszont másnak ahogy veszem észre minden eggyes maroknyi lépésében kap valami pozitiv visszacsatolást én pedig földet, követ repesztve aligha kapom meg ezt, sőt sokszor még engem próbálnak kioktatni és hülyévé csinálni ebben van olyan érzésem hogy szimplán valamennyien irigyek, de szerintetek mi van a többivel?
nov. 21. 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és nyilván nem nagyképüsködöm, csak érdekel én miért vagyok ebben olyan szerencsétlen, eléggé önbizalomhiányos vagyok...
nov. 21. 17:42
 2/5 anonim ***** válasza:

"eléggé önbizalomhiányos vagyok..."

Ez látszik rajtad. Ezért próbálnak még lejjebb húzni a nem jóakaróid, akik valószínűleg szintén megerősítést várnak. Kerüld ezeket/az ilyen embereket.

nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi van ha 95%ban ilyenekkel vagyok körül véve?
nov. 23. 05:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott azt a környezetet.
nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha ez olyan könnyű lenne akkor már rég nem lennék itt, 2 évem még hátra van éretségiig
nov. 27. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!