Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Pár napja előjött egy nagyon régi 10 éves emlékképem, olyan 6 éves lehettem akkor.

Nagyjából annyi, hogy nagyon szerettem volna valamit, de annyira szerettem volna, hogy picit szégyellős voltam elmondani mert eléggé sok érzelem előtört bennem, és nem tudtam hova tenni.

Végül egyszer megsúgtam anyukámnak aki meglepődött, én pedig zavarba estem, és letagadtam.

Aztán végül az öcsémnek vettek egy olyat (aki egyébként el is törte pár nap alatt).

Nem mertem elkérni, mert szerény kislány voltam, rahagytam inkább csak titokba nézegettem néha, de nem mertem elvenni az engedélye nélkül.

Ahogy nőttem, már el is felejtettem a dolgot, pár napja előtört ez az emlék.

Nem tudtam hova tenni így nem foglalkoztam vele, viszont ma az egyik boltban átmentem a gyerek reszlegen és a szemem sarkából észrevettem.

Nagyon meglepődtem, de mivel mast tervrztem venni, meg sokan is voltak a boltban nem néztem meg közelebbről, csak tettem egy kört hogy megint lássam, majd hirtelen nem tudtam hovatenni a dolgokat ezért hazarohantam.

Nagyon furcsának találom hogy szinte már el is felejtettem eut erre pár napja pont megjelent ez az emlék nekem és pont hoztak néhány olyat a boltba, ráadásul pont olyat amit az öcsémnek vettek.

Mi ez az egész?

16/L



nov. 23. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj, és vedd meg. Ha már elvitte más, akkor gondolj arra, hogy minden akkor a legjobb, amikor szeretnénk és lehet.
nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak néha flashbackjeim lenni. Eszembe jutnak olyan 25 éve történt dolgok, amik korábban soha.
nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megvettem...🥺
nov. 30. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Most örülsz és megnyugodtál, vagy csak most kezded majd feldolgozni az egész dolgot?
dec. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy valahogy egyszerre a kettő. Nagyon nagyon leírhatatlanul örülök neki és úgy megnyugodtam hogy nálam van hogy nem viszi el más (amúgy van még 2 db a boltban tehát nem irigységből), de még fel kellene dolgozzam hogy itt tartom a kezemben🥺
dec. 2. 15:24
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon megszerettem vele alszom Jucikának hívom 🥰

Nagyon köszönöm a segítséget életem egyik legjobb döntése ❤️

márc. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!